Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim eşim başka şehirde 2 yıldır istiyoruz. Bir iki ilişki ile hamile kalmaya çalıştık eylüle kadar ama erkeğin 2 günde bir sperm çıkışı olması gerekiyormuş.. Bir iki ilişki ile de zormuş..

Yumurtlama sonrası değil hatta yumurtlama haftasında yapılan ilişkilerde ölü sperm oranı yüksek olup sık yapıldığı için de yenilenme hızı düşüyormuş... Hiç yumurtlama haftası gözetmeksizin gün aşırı veya 2 günde bir ilişki öneriliyor.

Bir de yumurtlama öncesi 3 gün, yumurtlama, sonrası 2 gün(çatlama olduysa olmadıysa çatlama sonrasına 2 gün) ... Toplam 6 gün değerlendirmen daha uygun çatlama olmadan döllenme olmaz.. Doktorunuzun yumurtlama öncesi de yapın demesi spermler rahimde hazır tutmak çatlama olur olmaz döllemeye başlayabilirler diye... ama dediğim gibi tüm ay ilişkiyi bırakmayın.

Son düzenleme:
Kızlar benim şimdi bi akıntım oldu beyaz ama tam değil çok hafif sarımsı ama peçeteye koyunca renk hafif sarımsı oldu yapışkan kıvamlı peçeteye geldi çamaşırımda yoktu sizce ne olabilir

Kızlar benim şimdi bi akıntım oldu beyaz ama tam değil çok hafif sarımsı ama peçeteye koyunca renk hafif sarımsı oldu yapışkan kıvamlı peçeteye geldi çamaşırımda yoktu sizce ne olabilir
O bende de geliyor ama bugün adet oluyor gibi belim bacağım kasığım ağrıyor yaw olayim da bian önce yumurtlama günüm gelsin 5 gün var ama olsun erken olayim negatif zaten

O bende de geliyor ama bugün adet oluyor gibi belim bacağım kasığım ağrıyor yaw olayim da bian önce yumurtlama günüm gelsin 5 gün var ama olsun erken olayim negatif zaten
Benim adet ağrım kesildi dün yine çok az oldu ama yok artık iğne batması var daha çok bıçak saplanır gibi giriyo geçiyo anlık

Bende ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi var. Adetim genelde son iki gün belirti veriyor baş ağrısı ve karın ağrısı olarak.Ben de yarın sabah ya da salı sabah erken gebelik testi yapmayı planlıyorum. Son değerlendirme geçen pazartesiydi varsa çıkar sanırım 8 gün geçmiş oluyor

Şuan hepimiz aynı durumda titizlikle kendimizi inceliyoruz :) benımde bel ağrım çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…