Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hiçbir belirti yok kızımda da olmamıştı zaten. İlk gebeliğimde ilk aydan tutmuştu o kadar beklemiyordum ki gebelik testini 1 hafta sonra yapmıştım ilk doktor randevusunda da keseyi görmüştüm. Şimdi daha planlı ilerliyor yaş da ilerledi tabi sabırsızlanıyorum biraz

Kızlar normalde benim adet öncesi hiç bir belirtim olmaz bi anda kasıklarda ağrı olur ve adet başlar ama bu ay yumurtlamadan beri kasık batmalarım vardı şimdide dünden beri aşırı bel ağrım var ama testler negatif Bunlara rağmen bu ay hamilelik yoksa bir daha belirtilere hiç önem vermiyicem

Bat 15 Ocak mıydı? Çıkmayabilir aslında pazartesi tekrar test yap o daha belirleyici olur. Gecen ay benim de yumurtlamadan itibaren ağrım vardı ama olmadi malesef, bu ağrılar hic belirti değil aslında, kadınların kasık ağrısı en ufak bi ayak usutmesinde bile oluyo, bel de kasıklarla baglantili zaten, göğüs agrisi da adete yakın hep olur bende. Ben artık ağrıları belirti olarak görmüyorum. Bircok hamile kadın belirti olarak rahim bölgesine orta kısımda girip çıkan ani ağrıları söyler, belki bu biraz belirti sayilabilir ama bilemiyorum

Evet 15 ocak bat yani ben dediğim gibi adet belirtim hiç olmaz ilk defa bata yakın böyle ağrılar yaşıyorum kafam çok karıştı bilemiyorum

Bende de bel bacak kasık ağrısı var ama adet yaklaşınca oluyor bende

Allah kucağınıza almayıda nasip etsin hayırlı olsun
Amin yaa inşallah darısı başınıza. Akıntıyla karışık haphafif renk vardı devamı gelmedi yani lekelenme bile diil. Adetime 10 gün falan vardı. Sonra da 4-5 gün kala belirtiler olunca test yaptım. Dün de idrar ve kan testi verdim.

Benim bugun bat ama bazen 1-2 gun oynuyor tabi. 5 gun once erken test yaptim negatif bu sabah yaptim erken test yine negatif artik adetimi bekliyorum

Bu şekil de ciktiginda aynı gün kaset test yaptınız mı bı de sonraki gün daha koyu çıktı mı aynı koyulukta mi çıktı
Yok 4 gün kala yaptığımda bu. Kaset test yapmadım cunku erken gebelikte bile zor görünen asla onda çıkmaz.
İlk attığımda değerim 9.90 çıkmıştı düşün. Bunda da 50 küsürdü . Ki bu foto biraz rengiyle oynadım öyle böyle çıktı .

Eklentiler

• 8D4C49F6-9FD5-4123-8C3B-A1373764634F.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…