Gebeliğe Hazırlık Bat 15-25 Ocak Olanlar Gelin Birlikte Bekleyelim 🤲🏻👼🏻♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydınn var mı kimsede bi belirti gelişme falan. Biraz muhabbet edelim bi de konu ile bağımsız ama çalışan var mı eğer varsa bebekten sonrası için planı ne. Ben bu konuda çok kararsızım mesleğimi bırakmayı düşünüyorum..

Günaydın canım ara ara olan kasık ağrım geçti heralde yumurtlamadan sonra olan bir ağrıydı daha 7 gün var ama hiçbir şey hissetmiyorum yine olmadı sanırım En erken belirtiler arasında hep göğüs ağrısı diyorlar ama benim zaten hiçbir zaman göğüs ağrım olmadı adet başlangıcında da adet döneminde de o yüzden bilmiyorum

Evet yaa o göğüs ağrısı olayı benim de kafamı karıştırıyo. Ama hiçbir belirti göstermeyip tesadüfen hamile olduğunu öğrenenler de var bekleyip görelim bakalım. Bekleyince de zaman geçmiyo ama

Günaydın benim ilk hamileliğimde hafif kasık ağrım vardı adetime yakın çoğaldı adet belirtilerinin aynısını yaşadım diyebilirim akintimda yoğun olunca şüphe ettim ama yine de ilk olduğu için bilemedim o zaman adete yakın da beyaz akıntı oluyo kızım oldu kızda daha erken hissediliyor bence sürekli tuvalete gidiyodum ama psikolojik de olabilir şimdi adetim 15 ocakta olacak yoğun akıntı var kasik ağrısı devam etti bende tekrar yumurtladimmi bilemiyorum şimdi kaşık ağrısı yok adet belirtilerim var elimde test var yarın yada Çarşamba günü yapsam mı bilemiyorum ha ilk gebe kaldığımda adet günümde test yaptım silik çıktı daha öncesinde yaptığımda negatifti 2 gün öncesindede çok çok az görünüyordu ikinci çizgi bende ben istediğim için gözlerim öyle görüyor herhalde diye adet günümde ver ertesi günü yaptığımda sonuç olarak hamileymisim hakkımızda hayırlısı ama beklemek çok zor Rabbim bekleyenlere nasip etsin

Şimdi hatırladım benim belim hiç ağrımaz hatta bel ağrısı nedir bilmezdim belime de ağrı girince acaba mi demiştim o zamn şimdide belim ağrıyor da doğumdan sonra adetime yakın artık bel ağrılarım oluyor buda doğumda ki iğneden dolayı sanırım o yüzden de şuan hamilelik var mı yok mu tahmin bile edemiyorum

Amin canım Ne güzel 2. bebiş gelecek inşallah benim henüz nasip olursa ilk olacak o yüzden kendimi aşırı bilgisiz hissediyorum. Böyle sizlerin tecrübesiyle kendimi dinliyorum herşeyi yeni yeni öğreniyorum bence de biraz daha bekle ben de test alayım evde dursun diyorum yaparım diye kendime güvenemediğimden almıyorum daha 7 gün var benim de kasık ağrısı dışında bi belirtim yok göğüslerinde ağrı falan olmuş muydu ilk hamileliğinde

Yok bende çok araştırdım o zamanlar ama herkesde olmuyor zaten bende olmadi çok bekledim ama hiç beklediğim şeyler çıkmadı mesela mide bulantısı olsun hepsi yani genel hamilelik belirtileri 7 hafta sonra çıkıyor o zaman dedim demekki böyleymiş belirtiler şuan kendimi kandırıyorum biliyorum ki kasik bel dışında belirti yok vardır belki ama bana denk gelmedi. Şöyle de yapabilirsin göğüs üzerinde damarların çıkarsa bı ihtimal ve karın alt kısmında ince çizgi hamilelik belirtisi ben onları gördüm

23 ocak artık kaç ay oldu bilmiyorum saymayı bıraktım herhalde bir seneyi geçti. Umarım yeni yıl uğurlu gelir hepimiz o güzel haberi alırız

Yaa ciddi misinn bu göğüs üzerindeki damarı geçen gün farkettim hatta eşime sordum bu kadar belirgin miydi diye ama hiç belirtiye yormadım ilk defa duyuyorum bunuu bi de alt kısımda nasıl bi çizgi tam olarak. Kendimi incelemeyecem diyorum engel olamıyorum

Genel de varsa dikkate alma ama belirgin oluyor. Kaç gün vardı senin bata Göbek deliğinden aşağı doğru iniyor inci çizgi mavi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…