Gebeliğe Hazırlık Bat 15-25 Ocak Olanlar Gelin Birlikte Bekleyelim 🤲🏻👼🏻♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba benim de bat 17 ocak yumurtlama gününü ve sonraki günü değerlendirdik 3 ve 4 ocak yumurtala oldu bakalım kısmet şuan sadece kasık ağrım var biraz da belim ağrıyor

Canım siz ne zamandır deniyorsunuz

Kızlar merhaba Yeni yılın ilk ayında en güzel haberleri birlikte alalım inşallah gelin birlikte bekleyelim Benim bat 16 Ocak
Tam 2 sene önce bi kimyasal gebelik geçirdim. 2 aydır da bebek için uğraşmayı ve düşünmeyi bıraktım. Benim de 13-14 Ocak. Güzel haberler nasip eder allahım inşallah bize

Tam 2 sene önce bi kimyasal gebelik geçirdim. 2 aydır da bebek için uğraşmayı ve düşünmeyi bıraktım. Benim de 13-14 Ocak. Güzel haberler nasip eder allahım inşallah bize
İnşallah canım benim En azından hamile kalabiliyorsun oluyor demek ki bu iyi bişey öyle düşün ben 1,5 yıldır hiç ikinci çizgiyi göremedim allahım en yakın zamanda en hayırlısını nasip etsin hepimize

İSİMBAT TARİHİYAŞNE ZAMANDIR İSTENİYOR SONUÇ
B blueberryyyy 16.01261,5 yıl
P Pinklady06 20.01261 ay
Busra gulcan 15.0125
T tothestarsandback 13.01252 ay
S Svgidrmzz 24.0127
G Gulsenn3388 17.0128
M mrshnozcm 10.0125
Petitoogofrett 18.01
A Asisya 16.0143
M Mer123458 17.01
S semradurak45 19.0123
ilaybelis 24.01
sevgitek 14.01

Kızlar iyi akşamlar Takip etmesi kolay olsun diye bu şekilde bir liste yaptım inşallah bu listenin sonuç bölümü hepimiz için çok güzel olur Bilgileri eksik olan arkadaşlar yazarsa doldurup yeniden paylaşırım

İyi akşamlar canım çok iyi düşünmüşsün inşallah uğurlu gelir 7 aydir deniyoruz biz inşallah bu ay yuzlerimiz güler

6 ay oldu umarım bu yıl güzel sonuç alırız hep birlikte :) yarın regl olmam gerekiyor ama ayın 7si akşam kahverengi akıntı geldi sonra beyaz, kahverengi az az... umarım regle dönüşmez diye dua ediyorum :)

6 ay oldu umarım bu yıl güzel sonuç alırız hep birlikte :) yarın regl olmam gerekiyor ama ayın 7si akşam kahverengi akıntı geldi sonra beyaz, kahverengi az az... umarım regle dönüşmez diye dua ediyorum :)
Ayy inşallah regl olmazsın canım müjdeli haberler bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…