Gebeliğe Hazırlık Bat 15-25 Ocak Olanlar Gelin Birlikte Bekleyelim 🤲🏻👼🏻♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ne kadar erken oluyormussun:) bende de var kasık ağrısı ve sancılar göğüslerime de dokunamıyorum ama ayın 24 ü geçmeden yapmıcam test
Bende de göğüsleri dokununca ağrı var bir de bazen kendiliğinden de ağrıyor bilmiyorum kardeşim bu ay da olmazsa yine çok üzülürum ki olursam da 3. Günü doktora gidicem

Benim göğüslerim de ağrımıyor, kasık ağrısı desen adet öncesi mutlaka olurdu o bile yok. Kirpiklerime bakmaktan gözlerim şaşı olacak bu ay da olmazsa boşvermeyi düşünüyorum. Bunca stress ruhuma da bedenime de iyi değil

Bende de göğüsleri dokununca ağrı var bir de bazen kendiliğinden de ağrıyor bilmiyorum kardeşim bu ay da olmazsa yine çok üzülürum ki olursam da 3. Günü doktora gidicem
Aynen ben de detaylı bir hormon testi vermeyi düşünüyorum ama insallah güzel haberleri alırız da hiç gerek kalmaz buna

Ya ne kadar erken oluyormussun:) bende de var kasık ağrısı ve sancılar göğüslerime de dokunamıyorum ama ayın 24 ü geçmeden yapmıcam test
Bende de göğüsleri dokununca ağrı var bir de bazen kendiliğinden de ağrıyor bilmiyorum kardeşim bu ay da olmazsa yine çok üzülürum ki olursam da 3. Günü doktora gidicen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…