Gebeliğe Hazırlık Bat 15-25 Ocak Olanlar Gelin Birlikte Bekleyelim 🤲🏻👼🏻♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de 1 yıl 2 ay oldu deneyeli hâlâ bi şey yok bi kere sadece betahcg 2.01 oldu onda ümitlendim artar mı diye o da olmadı pcos da var az biraz kilo da var ama nasip olmuşsa her şey boş tek yumurtalığıyla bile hamile kalanlar var bizim yavrularımızın dünyaya geleceği zaman henüz gelmemiş o kadar

Kesinlikle öyle canım. Bu ay yumurtlama döneminde avokado tükelim bol bol bir de bunu deneyelim bakalım

Merhaba canım aynı şeyi bende yaptım dün adetime 5 gün vardı erken test yaptim negatif çıktı hırs yaptım kan testi de verdim o da çıkmadı biz çok sabırsızız malesef. Bugün de karnıma şiddetli sancılar girmeye başladı ama heveslenmicem en iyisi adeti beklemek

Sancı bende de var.. Sinirlerim çok bozuk dokunsalar patlayacagim her an hasta olacakmışım gibiyim ovulasyon yaptım pike çok yakın bir çizgi elde ettim. Adet belirtisiydi değil mi bu

Bugün bende aynısınıyaptım. Early testi yaptım negatif yetmedi gittim kan verdim ve sonuç negatif yani yine hüsran. Gaz sancısı ve alt karında şişkinlik başladı. Artık hiç umudum kalmadı. Bezdim demek yetmiyor yıldım,yoruldum yetti artık bu stress benimde bat’a 5 gün var

Hayır canım hiç strese girme kendimize zarar veriyoruz valla başka bı şey düşünemez oldum stresten vücudumun dengesi bozuldu hayırlısı diye dua edelim

Kızlar 10 dakikadan sonra çıktı kuruma çizgisi diye düşündüm 19 unda adet olmam lazımdı daha olmadım başına böyle birşey gelen var mı

Eklentiler

• FA041020-D1DF-4FEB-BF78-8B3082B40F22.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 53
Ben yine eleniyorum galiba regl günüm yarındı ama bugün acayip kasık ağrısı var birazdan başlıcaktır

Benim de dün belim ağrıyordu biraz umutlandım dün akşamdandır hiç bi şey yok

Ben 16 günde bir 10 gün oluyorum geçen ayın 29 una oldum normalde pazartesi olmam lazım acaba gebelik var mı bu sancılar gebelikte de oluyormus
Ya ne kadar erken oluyormussun:) bende de var kasık ağrısı ve sancılar göğüslerime de dokunamıyorum ama ayın 24 ü geçmeden yapmıcam test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…