Basliksiz!

KardelenMasaliM

Musmutlu:)
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
1.039
6
42
Bugün pamukkalbinden tasiniyorum
Masal diyarlara göc edip yeniliyorum
Her göz yasi sana her hatira bana
inanamiyorum sensiz kaldim yineee...
Iste tamda bu sarki caliyor ben aglarken.Her misrasinda gözümden oluk oluk yaslar dökülüyor.O kadar bunaldimki.Hangi birine yansam bende bilmiyorum artik.O kadar cogaldiki aramizdaki ucurumlarin sebepleri.Caresizim...........
Bu seferki cok farkli artik eminimki baskasi var.Iste o kadin hani bana anlatmistin ya.Beni ariyormus telefonumu istiyormus dedigin o Allahin cezasi kadin.Neden böyle olduk biz.Sanki baslarda farklimiydikki??
Off ne olacakki bu isin sonu.Sne baska alemde ben kendi halimde.Kirginim icim aciyor artik.Nefes almakta bile zorlaniyorum.9 sene koskoca 9 sene gecti ve biz hala ayni yerdeyiz.Herzaman sorunlarimi oturup konusup halletmek yerine hep üzerini kapattik.Olmadi beceremedik biz bu evliligi.Meleklerim benim ah o iki melegim olmasaydi.....
Onlar degilmi beni baglayan.Sana olan sevdam yer yüzünden gökyüzüne kadardi ama simdi sayende yerin dibine girdi.Nefret bile ediyorum artik senden.!
Bile bile sen bir kahkaha
Bense lazife olamadik yine..
Neydi benden istedigin.Susmammi hep konusmamammi yada köle misali herseye boyun egmemmi.Olmuyor be insanim ve gururumu bu kadar ayaklar altina alamam.Cocuklarimin önünde bana her vurusun icimi kanatiyor.Bu sabah kizim yataktan kalkinca aglamya basladi!
Nedenmi
Anne biz uyurken babam seni dövdümü diye sordu.
Ilk bakista bende sasirdim neden oldugunu.Oysa yagimdaki kücük siyrigi görmüs yavrum ve ondan gelmis aklinasenağlama
Öglen yine geldi bana sarildi agladi
Kizim neler oluyor
Anne babam snei dövecekmi diyor.
Ah benim kuzumm.Icimi dagliyor her sözün.Senin ve kardesinin önünde kücük düsmeyi yediremiyorum icime.Hep sizin icin katlandim.Bbasiz olmasinlar benim gibi olmasinlar ailesiz büyümesinler dedim hep.Ama böyle bir ortamda anladimki ben saglikli cocuklar yetistiremeyecegimm...senağlama

Canim arkadasim benim.Destegin icin tesekkür ederim.KK ve sizler olmasaydiniz bu zor zamanlarimda inanki ne yapardim bilmiyorum.Iyiki varsiniz bitanem

canim okudum önce siir sandim inanamadim.bu kadar neden katlaniyorsun .gördügüm kadariyla yurt disindasin vede imkanin cok.cocuklarin ise sebeb böyle bir ortamda büyümeleri daha sagliksiz.tabi bu benim görüsüm ama lütfen cocuklarin icin toparlansan iyi olur hersey gönlünce olsun

ceyhanli evet hakliisn yurdusunda olusum bir avantaj fakat yinede insan manevi destek ister bu tür ayriliklarda.Malesef benim manevi destek verecek kimsem yok.O yüzden cesaret edemiyorum buna.Ve bir sebebimde aslinda evliligimi kurtarmak icin yapabilecegim herseyi demeis olduktan sonra egerki isler yoluna girmiyorsa ayrilmak.Esimi gercekten cok seviyorum.Fakat öyle anlar geliyorki bu sevgi bana sadece azap veriyor.Is bittikten sonra keske sunuda yapsaydim belki düzelirdi dememek icin biraz daha sabir diyorum.a.s.

cok zor bir durum sude naz allah sabir versin ama...önce kendini düsün.en önemli sensin cünkü.inan giden zamanlarin bi daha gelmez.en büyük desdegini cocuklarindan almalisin.almanyadamisin.ne kadar oldu yurtdisindasin.dualarim seninle.allah yardimcin olsun.ama sunu bil sefil olursan eger ezen cok olur canim.:1hug:

çok üzüldüm sudem ne yapmayı düşünüyorsun?senağlama

Arzucum canim simdilik umursamaz davranislarim sayesinde esim binpisman yalvar yakar körkütük sarhos bir sekilde gelip aklinca kendini affettirmeye calsiti.Suanda olaylar herzamanki gibi üzeri örtüldü.Yani yine halledilmedi.Ama dedigim gibi simdilik olay kapandi .Insallah bu son olur diye dua ediyorum.:1hug:

canim yazdiklarini okuyunca cok üzüldüm ama yinede insallah hersey iyi olur demekten baska bisey diyemem yavrularin icin sabretman cok kötü ama insallah allah esini islah eder

ah sudecim allah yardımcın olsun sana üzüldüm ama bebişlerine dahada üzüldüm baksana içinde kimbilir ne fırtınalar inş her şey yoluna girer

ya canim benim yaa,o kadar üzüldümki inanamazsin.rabbim kocana akil fikir versin insallah.bööle seyler cok etkiliyo beni ya.helede kizinin sorulari cok icime oturdu.allah yardimcin olsun.seni ve cocuklarini korusun canim arkadasim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…