basligim yok ama :((

E

EU2

Ziyaretçi
dedemi anneannemi cok özlüyorum onlari görmeyeli 5 yil oldu belkide daha fazla
torunlarini bile bir iki defa msnden gördüler imkanimiz olmadi hem maddi hemde baska seyler yüzünden
gelecek ay gidicektim 2 aylik bebegim ve 4 yasindaki oglumla doktorumuz riskli göndermem dedi asilari var bide simdi domuz gribi olayi cikti .....
sonbahar gitmeye karar verdik
dedemler 90 yasin üstünde sayilirlar devamli artik hastaneye yatiyorlar 19 nisanda annemin yas gününde anneannem ölümden dönmüs doktor hatasi yüzünden .....ben bugün ögrendim
suanda bebegimi oglumu alipda gitme imkanim yok
dedem biliyor gelemicegimizi okadar yaslandilarki nerseyi unutup her konusmamda biz ölmeden görelim diyor
cok icim aciyor kizlar yazarken bile gözyaslarima hakim olamiyorum
icime atiyorum esimle dertlesmiyorum acilsam bi baslasam anlatmaya biliyorum aglicam gene ........ohic alisik degildir beni aglarken görmeye .....
aklimdan cikmiyorlar rabbim onlara biraz daha zaman versin dayansinlar biz gelene kadar diyorum
birgün onlarsiz bir güne baslicagimi kabullenemiyorum olamaz onlar benim hayatimdan cikamazlar simdiye kadar hep hayatimdalardi
tontoslarim onlar benim .......
onlarin yerini annem bile tutamaz onlar cok farklilar
inanin sabahdan beri bir dilim ekmekle ve peynirle duruyorum isatahim kesildi
emziriyorum yemem lazim ......gözlerim kipkirmizi...esime alerji olmustur yorgunum diyip gecistiriyorum bakislarimi kaciriyorum
bebegimin bakislari gülümsemesi bana moral veriyor

size yalvariyorum onlar icinde dua edin senağlama
Allah hepinizden razi olsun dua edendende etmeyendende
zaman ayirip okudunuzya binlerce tesekkrler birazda olsa rahatliyor insan icindekileri dökünce
rabbim kimseye böyle aci vermesin cok zor
ben bunu kaldiramiyorum göründügüm kadar güclü degilimkiii senağlama

dogum yaparken onlar icinde dua etmistim kabul olur degilmi senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
canımmm benım...cimcimem bıtanem....kıyamam o yas doken gusel gozlerıne arkadasım:teselli:gurbetlığın bırde bu yanı war işte..en kotu yanıda bu canım benım...bılırım bende dedyı ananeyı kaybetme korkusunu....benımkıler yaımda ama benımde odum kopuor ınan..yerlerı aynı senınkıler gıbı coookkk farklı...
5 yıl az bı zaman deıl bıtanem benım..dualarım senınle,hem hamişlerın duaı kabul olurmus:CüvCüv:Rabbım onlara omur versın..senle torunlarıyla kavusmayı bıkerecıkte olsda gormeytı nasıp etsın inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq:
hem oyle uzuntuden yememezlık falan yapma bak TANI dusun annesi onun sana ve sutune ıhtıyacı war...hem sonbaharada bişi kalmadıkı..yaz gecıp gıttımı bıuşıcık kalmıcak inşallah...
cok opuorum seni bıtanem....:teselli:
uzulme uzuntuden yememezlık etme...a.s
hem olum olası bişi..Rabbım sıralı olum wersın canım benım...ben babamı 15 yasında kaybettım....we babam 40 yasındaydı...:çok üzgünüm:genc olum wermesın Rabbım...:Saruboceq:dualarım senınle RABBIM kavusmayı dunya gozuyle tontişlerını gormeyi kucaklaşmayı nasıp etsın bıtanemmmmm:Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

saol bitanemmmmmmmmm sen niye giriyorsun busayfalara senağlama
niye üzülüyorsun bak bebegin gelcek bugünlerde üzücü seyler okuma arkadasim senağlama
coooooooooook öpüyoruz sizi sakin üzücü olaylar okuma nolur bitanem hamissin bak bebisinde sende etkilenme dogum öncesi senağlama

Ben de sibiron arkadaşım gibi babamı erken yaşta kaybettim, ardından da dedelerim annannem ve babannemi... senağlama Bu nedenle seni çok iyi anlıyorum ve onlar için dua edeceğim canım. Sen metanetli olmaya çalış, oğlun ve eşin için kendini koyverme tamam mı canım.

cnm yya gurbetlik hasretlik çook kötü bişey
burnunda tütüyolar şimdi eminim
inşallah en kısa zamnda hayırlısıyla görürüsün diyorum
sen ama ye ye ki bebişe süt olsun annesi
sıkma canını inşallah birgün kavuşursunuz

X