Başlığı yok bu yazının ( ßy busra_tuna )

B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
İlk defa dün gece kızdım sana..hemde çok..Neden diye sorma kızdım işte..Başkalarını boşverde senin sert davranman üzer beni..ki başkası zaten umrumda değil! Tek gerçeğim sensin benim..a.s

Kızgınlığımda seni görene kadar sürdü zaten..O masum yüzün,gülümsemen..Görünce kızmak mümkünmü..Seni seviyorum diyorum!Aşığım..Sensiz olamam diyorum..sendeyim!:asigim:

Şimdi bunu niye yazdın diye sorma..bilmiyorum..Bu güzel bir söz yada hikayede değil biliyorum..Yalnızca seni..seviyorum..Çok seviyorum....:asigim:

Hiç düşünmeden hiç hesaplamadan yazıyorum..Herşeyi unutarak..Sadece seni düşünerek..Kalbime öyle bir hızla girdinki..İstesemde söküp atamam seni..Artık benim canımın canısın !!:asigim:

Sen aklıma gelince,bırakıyorum herşeyi bir kenara..Unutuyorum sanki yaşadığımı..Unutuyorum aradaki mesafeyi..sanki..Sen hep yanımdasın..Ben hep seninleyim..Olsanda,olmasanda!:asigim:

Sen aklıma gelince dedimde..Zaten aklımdan çıkmıyorsunki..İstesemde çıkaramamki!!:asigim:

Yüzümdeki tebessümün,mutluluğumun,sevincimin kaynağı herşeyim! Seviyorum seni!!!:1rolleyes:

22:11

30.05.07

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…