Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

doğru çıktımı

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
yaaaaa bir çoğunuzu çok kıskandım kızlar haberiniz olsun ama ben bir daha yapıcam valla bende sizin gibi lider ruhlu olduğumu kanıtlayacağım size yaaaaa!

kibirliiiiiiii
Başkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız.
e biraz öyleyim huyum kurusun

Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.
BANA BUNU DEDİ VALLA BEN NE DİYİM Kİ TEŞEKKÜRLER

Yaaaaaaaaa ma ben çok ksıakndım şimdi ya bana nie öle demedi ki yaaaaaaaa baksana konuyu başlatan bnm ama liderlik ruhum yokmuş
march7

Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız
banada bu cikti

kaydirigubbakcemile3liderler çoğalıyo sen yerini sağlama al da ne olur ne olmaz..:lepi:

Yaaaaaaa bak bide bnle kafa buluon demi kısss nese hediye sırası sanada gelecek demi?
Ben liderliği bıraktım aramızdaki erkeğin ajanı oldum bana jamez womanda diebilirsiniz artık kızlar!

Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

yalnızca birşeyi iki kere denemeyen kısmı yanlış.Sonuca ulaşana kadar denerim........

Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

BU DA BANA ÇIKAN YORUM

İşte ben... tıpkıı beenn

Doğuştan Lider

Doğuştan Lider

Benim için çikan yorum...Benzetme çok guzel
Tesekkurler paylasim için

ya ama çok hoş değil mi kızlar en azından burada eğleniyoruz bu dertlerden sonra demi?
hemde farklı olması çok güğzel buarada yaptığımız tek şey kendimiz hakkında test çözmek yani hiç düşünmeden ne güzel valla demi beğenen ve katılan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler!

Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

işte ben....

walla çok uyuyo bana...

Doğuştan Lider

Doğuştan Lider

Doğuştan Lider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…