Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

doğru çıktımı

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
bakalım burda ne çıkacak tabii çokta umrumuzdaysa yapalım valla benim azda olsa umurumda ilk önce ben yapıyorum ve devamını bekliyorum bakalım burda çıkanla yapılan yorumlar birbirini tutacak mıkızlar ?
hjaydi kolay gelsin birbirimiz hakkında ki düşünceler buradaki ile aynı olacak mı?

Kibirli
Başkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız

ay çok abartılı çıkmış ya bence böle birisi diilsindir

ay çok abartılı çıkmış canım ya sana bu söyleyen oldumu daha önce ?

10 soruluk bu kişilik testi sonunda; Başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor? Hangi yönleriniz beğeniliyor, hangileri beğenilmiyor? Sosyal misiniz, yoksa kendinizi dış dünyaya kapatan bir anti-sosyal mi? gibi sorularınıza cevap bulacaksınız. Test sonuçları bilimsel açıdan geçerli değildir.
Result_327.jpg

KibirliBaşkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız.
javascript:__doPostBack('ctl00$ContentPlaceHolder1$lbtRestartTest','')

yok aslında artık kibir biraz var gibi oda aslında haddini bilmeyen insanlar yüzünden olmuştur

ay yok ya bu kadarda kibirli değilimdir heralde yaaaa.... be,ana herkes mütevazi der ama bakalım bunu gören okuyanlar ne diyecek......

Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

Doğuştan Lider

Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

Tıpkı ben....

Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.
yaaa bana neden bu çıkmadı yaaaaaaaaaaaa
gerçekten öle olduğunu sölerler mi?

Doğuştan Lider

Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

Tıpkı ben....
yaaaaaa tıpkı ben
nedeen bana bu çıkmadı yaaaaaaaaaa acele ettim heralde ben baştan cevaplayayım bende napayımmm belki daha iisi çıkar yaaaa!

Doğuştan Lider

Eğlenceli
bu beni anlattı sankiyerimseniben.

Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.kaydirigubbakcemile3

Kibirli
Başkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız.

hoff palavra bu test yaa ben meleng gibi bi insanım ne kibiri :mymeka:

valla canım bencede sana doğru çıkmamış ben bide kafadan atıptami denesek senle ben baksana
gurbişime doğru çıktı kıssssssssssssssss

Doğuştan Lider

sanki sana doğrumu çıkmış ne ben öle gördüm seni arkadaşım......doğuştan lidersin sen sonradan olma değil!

X