Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi

oznur hazan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
24
4
29
2 gün önce boğaz agrisi nedeniyle hastalandım ve parol ve aferin içtim. Korunmadan birlikte oldugumuz için dikkatli davranmak istedim .Fakat dün akşam kırmızı bir damla kan geldi.Ardindan devamı gelecek mi diye ped taktim ama 1 gram bile kan gelmedi . Adetime 7 gün var daha. Neden olmuş olabilir

Yerleşme kanaması belki olabilir diyeceğim ama yerleşme kanaması bir hafta önceden oluyor mu onu bilmiyorum genelde 3.04 gün kala falan diyorlar o yüzden adet de çok karıştırıyor eğer erken döllenme falan varsa belki gebe kalma ihtimalin de olabilir erken gebelik testini yap diyeceğim ama ben de onlara pek güvenmiyorum daha gelmedi diyorsun şüpheli geldi biraz

1 damla geldiyse sadece çok ciddiye almayın kılcal damar kanaması olabilir çok anlamlı değil bence

En kötü 6 gün daha bekleyeceğim teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Keşke yardımcı olabilsem ama ben de kendi bildiklerimi ve yaşadıklarımı bu şekilde aktarmak istedim ama gerçekten erken gebelik testleri hepsi mi yanlış olur diyorum yani yoksa erken gebelik testi de alsan çıkar ama güvenemiyorum ben çok ona ama benim gibi sabırsız biriysen dene ıstersen inşallah vardır kasetle çıkar mı bilmiyorum ama bazı insanlar şey diyor işte ben on gün kala öğrendim bazıları üç gün kala öğrendim bilmiyorum değişkenlik gösteriyor sende kasetle çıkar mı onu bilemiyorum yumurtlama gününden bugüne hesapladın mı kaç gün oluyor 12 gün falan olduysa yapabilirsin gerçi ben nıye heycan yaptım acaba gelsin bebısler ama ıstersen test yap dene bellı mı olur mucıze olur belkıde

İnşallah bir mucize olur ama test yapmak istemiyorum erkenden öğrenmekte kötü oluyor 3 ay önce erken öğrendim kimyasal gebelikle sonuçlandı daha yeni toparlamaya başladım kendimi inşallah herkes istediği muradına kavuşur sağlıkla

Kirmizi damla yerlesme kanamasi olamaz. Adete 7 gun kala ara kanamadir, bir kez olan birseyse onemsemeyin ama devami gelirse doktora gorunun

Gebe kapmış olsanız bile parol sıkıntı olmuyr hamilelere parol veriliyor genelde ama ben yerleşme kanaması dır diye düşünüyorum erken tutunmuş olabilir bence bir iki gün sonra test yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…