başına gelen varmı?

A

ACELE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ACELE
kızlar yine ben arkadaşlar progestan adlı ilacı aşırı bulantım olduğu için vajinadan kullanıyordum ama çok kötü pişik oldum başına böyle birşey gelen varmı ne yapsam ne kullansam bilen varsa yardım ede bilirmi

• Konu Sahibi ACELE

canImm progestan nasıl piŞiğe sebeb oLdu ki :uhm: bübchen pişik kremini öneririm ßen sana Pişiğin oluşmasını da engelliyor aynı zamanda.
ßu arada progestan kullanmanın sebebi nedir?düşük tehdidi?

• Konu Sahibi ACELE
canım bende şuan progesteron vajina jelini kullanıyorum ama bende pişik yapmadı yalnız ilacı vajinaya sıktıktan sonra neredeyse bi 5 saat yatıyorumdur ama kalkınca beyaz beyaz akıyo acaba diyorum faydası oluyomudur ....

• Konu Sahibi ACELE

Canım ben de progestanı vajinadan kullanmakta çok zorlanmıştım bir türlü becerememiştim daha sonra ağızdan içmiştim ama sen vajinal jel kullanabilirsin bir doktoruna sor istersen

• Konu Sahibi ACELE

valla önce jelide kullandım oda pişik yaptı dandiğim galiba valla niye kullanıyorum bilmiyorum tüp bebek benimki dr devam diyor bana kalsa çoktan kesmiştim ama neyse çok sağol cevabın için canım:1hug:

• Konu Sahibi ACELE

tatlım bende önce jelle başladım ama oda pişik yaptı anlıycan beyaz beyaz akması normal korkma işe yarıyordur zaten onun kullanma kılavuzunda normal hayatınıza devam ede bilirsiniz diye yazıyor :1hug:

• Konu Sahibi ACELE
Canım ben de progestanı vajinadan kullanmakta çok zorlanmıştım bir türlü becerememiştim daha sonra ağızdan içmiştim ama sen vajinal jel kullanabilirsin bir doktoruna sor istersen

ah şükocuğum önce jelle başladım ama malesef oda mahvetmişti beni neyse 9 haftalık oldular şimdi yakında keseceğiz dedi doktorum tek tesellim o:1hug: sen hala kullanıyormusun ne kadarlık gebesin:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…