BAŞINA GELEN VAR MI

ceyda1199

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
17
7
24
Ya zaten hevesim kalmadı artık ama bi ihtimal yine de sormak istedim. 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı fakat kan verdim 0.100 cıktı yani gebelik yok. Fakat 6 gün geciktim 2 test pozitif kan negatif. Ben de olmayacağını biliyorum ama başına gelen var mı böyle bir şey yaşayıp da gebe olan ? Hevesimi kursağımda bıraktı o kör olasıca test

Ben de öyleydim geç döllenmeymiş.Balayında hamile kaldım şüphelendim test yaptım hepsi pozitifti kanda sürekli negatifti. Doktor kimyasaldır boştur vs diyerek ilaç verdi amaa inanmayıp içmedim şuan 34 haftalığız kızımla Geç döllenme olabilir belki iyice bekleyin hiçbir ilaç kullanmayın bence

yaa sağlıkla kucağınıza alın inşallah prensesinizi umarım öyledir çok umutlandım çok heveslendim ilk kez çift çizgiyi yakaladım onda da bu oldu. Peki sizin hcg değeriniz o zaman kaç çıkmıştı benim gibi 0.100 mü daha mı yüksek ? benimki direkt sıfır çünkü çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…