BAŞINA GELEN VAR MI

ceyda1199

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
17
7
24
Ya zaten hevesim kalmadı artık ama bi ihtimal yine de sormak istedim. 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı fakat kan verdim 0.100 cıktı yani gebelik yok. Fakat 6 gün geciktim 2 test pozitif kan negatif. Ben de olmayacağını biliyorum ama başına gelen var mı böyle bir şey yaşayıp da gebe olan ? Hevesimi kursağımda bıraktı o kör olasıca test :KK43:

Ben de öyleydim geç döllenmeymiş.Balayında hamile kaldım şüphelendim test yaptım hepsi pozitifti kanda sürekli negatifti. Doktor kimyasaldır boştur vs diyerek ilaç verdi amaa inanmayıp içmedim şuan 34 haftalığız kızımla😍 Geç döllenme olabilir belki iyice bekleyin hiçbir ilaç kullanmayın bence 🥹

Ben de öyleydim geç döllenmeymiş.Balayında hamile kaldım şüphelendim test yaptım hepsi pozitifti kanda sürekli negatifti. Doktor kimyasaldır boştur vs diyerek ilaç verdi amaa inanmayıp içmedim şuan 34 haftalığız kızımla😍 Geç döllenme olabilir belki iyice bekleyin hiçbir ilaç kullanmayın bence 🥹
yaa sağlıkla kucağınıza alın inşallah prensesinizi 🙌🫶 umarım öyledir çok umutlandım çok heveslendim ilk kez çift çizgiyi yakaladım onda da bu oldu. Peki sizin hcg değeriniz o zaman kaç çıkmıştı benim gibi 0.100 mü daha mı yüksek ? benimki direkt sıfır çünkü çok üzüldüm

X