Başına gelen var mı ?

Yade61

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
564
247
Merhaba , 11 aylık evliyim. Evliliğimin 6. Ve 7. Ayında kimyasal gebelikler yaşadım. Sonrasında tüm testler yapıldı öncesindede yapılmıştı zaten herhangi bir problem yoktu yine yok tüm testler normal. Kimyasallara kadar bir gebelik oluşmadığı için doktorum 1 yıla kadar olmazsa rahim filmi isteyeceğini söylemişti ama kimyasallardan sonra artık gerek yok dedi. Geçen ay 5 gün gecikmemin ardından regl oldum. Bu ay herhangi bir regl belirtim olmamakla beraber birkaç sorunum ve sorum var , yaklaşık 1 haftadır aşırı bir şişkinlik yaşıyorum, sol kasığımda bir batma var gece özellikle beni çok rahatsız ediyor. Aşırı derecede bir akıntım var, normal olduğunu düşünmüyorum çünkü bi anda gelip kendini yoğun şekilde hissettiren bir akıntı ve sürekli var. En beteride bunu çekinerek de söylesem fazlasıyla ishal durumu var. Hiçbirşey yiyemez oldum midem çorba olmuş gibi hissediyorum. Bu ay folbiol kullanmaya başlamıştım, prowomen ı 5 aydır düzenli olarak kullanıyorum zaten. Şuanda da c life sipariş ettim reglimi bekliyordum kullanmaya başlamak için. Yaşadığım belirtiler hamilelik belirtileri olabilir mi? Benim gibi kabızlık yerine ishal ile gebelik belirtisi yaşayan oldu mu , internete yazdığıöda değişen hormonlar nedeniyle olabileceğini söylüyor ama burda yaşanmışlıklara yazıldığında daha kesin hibi hissediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba ben hic kabizlik yasamadim mesela.Normaldi hersey.Yemek yiyemiyordum bende sizin gibi.Adetiniz gecikdimi?

Merhaba ben hic kabizlik yasamadim mesela.Normaldi hersey.Yemek yiyemiyordum bende sizin gibi.Adetiniz gecikdimi?
Hayır 2 gün var, test yapmaya öyle korkuyorum ki , daha önce pozitif testlerimle kimyasal öğrendiğim için çekincem çok

Hayırlı günler kızlar
Bende Pcos var Amh 4.98 çıktı doktorum ilaç kullanmana gerek yok doğal yolla olur dedi sadece bir vitamin takviyesi verdi tabii bütün adetlerim düzensizdi bu zamana kadar ama son 4 aydır düzenli olarak adet görüyorum tam günlerimde şaşkınım bu konuda pcoslu olan birisi beni anlar çünkü hiç bu kadar düzenli olmamıştım. Neyse 7 aydır korunmadan ilişki yaşıyoruz ve testte hiç pozitif göremedim bu ay adetime son 5-6 gün kaladan itibaren göğüslerimde bir ağrı var o kadar bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım. Dün öğlen gebelik testi yaptım ve sonuç negatif çıktı. Sizce yine de gebe olma ihtimalim var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…