Başına gelen var mı lütfen yazıınn çok önemli benim içinn 😥

hazii

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
21
7
22
Testim silik çizgi reglim 6 gün geçti Dr negatif diyo var mı başına gelen yada böyle test çıkıp Dr negatif demesine rağmen hamile olduğunu öğrenen lütfen cevap kızlar görüşleriniz çok önemli benim içinn 😥🙏

Eklentiler

• GAG-1719511969636.jpg
    GAG-1719511969636.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 100
Testim silik çizgi reglim 6 gün geçti Dr negatif diyo var mı başına gelen yada böyle test çıkıp Dr negatif demesine rağmen hamile olduğunu öğrenen lütfen cevap kızlar görüşleriniz çok önemli benim içinn 😥🙏
İdrarda çıkan kanda daha net çıkar
Kimyasal gebelik falan mı geçiriyorsunuz anlamadım doktor niye negatif diyor

Ben cizgi goruyorum. Eger kan testi verdiyseniz ve doktor negatif dediyse kan testi dogrudur. Ama bu idrar testine gore hamilelik olabilir

Benim başıma geldi böyle silik çıktı ilk başta sonra tam çıktı ama kimyalsal gebelikte sonuçlandı isterseniz iki günde bir tekrar edin

Benim de öyle oldu. Ve ben doktora gittim dedim idrar testim pozitif çıktı. Evet dedi pozitif. Kan verdim maalesef negatif. Doktora inatla hamileyim dedim🤣🤣 İdrar testi verdim zayıf pozitif çıktı ve kese görünmediğinden kimyasal gebelik dedi ve ilaç verdi. Anne hisseder mi bilemem ama ben çok inanmıştım 🥹🥹 Sürekli kan vermeye gittim ve 2den 3e 3ten 5e sonra 750 🌸🌸 Yani geç döllenmellerde de negatif çıkabiliyor.. Bekleyin derim 🌸🌸

Bu detayı yazmayı unutmuşum 🤣🤣 Bebişimle kendime inandım ve şuan 19 haftalık kız annesiyim 😍 Doktora gittim ilk öğrendiğimde .. Yanılmışım kusura bakmayın iyi ki de ilacı içmemişsiniz dedi .. 🙄 Tartıştım biraz ve odadan çıktım. Tek doktorla kalmayın hiçbir zaman 🌸🌸

Benim de öyle oldu. Ve ben doktora gittim dedim idrar testim pozitif çıktı. Evet dedi pozitif. Kan verdim maalesef negatif. Doktora inatla hamileyim dedim🤣🤣 İdrar testi verdim zayıf pozitif çıktı ve kese görünmediğinden kimyasal gebelik dedi ve ilaç verdi. Anne hisseder mi bilemem ama ben çok inanmıştım 🥹🥹 Sürekli kan vermeye gittim ve 2den 3e 3ten 5e sonra 750 🌸🌸 Yani geç döllenmellerde de negatif çıkabiliyor.. Bekleyin derim 🌸🌸
Hala kanın negatif olduğu söyleniyor

Eklentiler

• IMG_20240707_185102_428.jpg
    IMG_20240707_185102_428.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 74
Bu ay bende de aynisi oldu 7 gün gecikti kimyalsal gebelikten sonra acaba tekrar mı dedim test yaptim pozitif cikti çok sevindim ama kana gittim 2 çıktı doktor da stres ve yaptığınız kimyalsal gebelik gecikmeye yol açar normal bir durum dedi

Peki o arada adet oldunuzmu üstüne gorme falan diyolar ya

X