Başımız Sağolsun...

lotus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
574
1
Bugün 9 vatan evladı daha teröre kurban gitti..

Ölenlere Allah ' tan rahmet dilerim..

Artık bu akan kan durdurulsun......

Vatan hainlerine lanet olsun!
Lanet olsun hepsine.
Bu ülkenin ekmeğini yiyip hainlik eden ,sinsi , kişiliksiz , adi , medeniyetin m sinden anlamayan , bize insan olduğumuzdan utanç duyduran , bebeklere , kardeşlerine gözünü yummadan kurşun sıkan eller kırılsın inşallah!
Yazıklar olsun size şeref yoksunları!

yeter artık anaların yüreğinin yandığı,bu memleketin suyundan içipte bu hainliği yapanların Allah soyunu kurutsun inşallah.
milletimizin başı sağolsun..

Icim yandi yine bugün, bende o annelerin feryatlarini duydukca oturup agladim.
Ama cözümü neden bulunmuyor? Hala anlamis degilim. Ne zamana kadar bu böyle devam edecek?
Allah rahmet eylesin tüm sehitlerimize.

Haklısın arkadaşım başımız sağ olsun. Yanan yürekler yitip giden gencecik bedenler bizlerse sadece başımız sağ olsun diyebiliyoruz. Bu senaryoyu artık yaşamak istemiyoruz. Görmek ve duymak istemiyoruz.

Şehitlerimize Allah ' tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı diliyorum ...
Yine yüreğimiz yandı yine analar evlatsız çocuklar babasız kaldı .
O hain yaratıklara Allah iki cihanda da fazlasıyla çektirir inşalllah tek temennim bu .

Yine gencecik yaşamlar sona erdi. Birbirimize kenetleneceğimize, huzurlu, bereketli bir vatanımız var diye ülke dışındakilere karşı birlik olacağımıza ayrılıkları vurgulayarak içten bölünme isteği ve ülke içindekilere karşı olmayı anlayamıyorum. Hepimiz Türkiye vatandaşıyız niçin bu bölünme isteğini taşıyor insanlarımız anlayamıyorum. Yaşamını yitiren şehitlerimize huzur içinde yatmalarını diliyorum umarım uğruna canlarını feda ettikleri bu vatan istedikleri barışa, huzura ulaşır.

Maalesef bir saldırı daha olmuş arkadaşlar ..

2 askerimiz yaralanmış..

Bu pislikler yine kudurdu..

Güya silah bırakmışlardı..

Her böyle saldırı , operasyon , pusu haberi geldiğinde , annelerin sevgililerin hali ne oluyordur..

Vatanımızı korumak bizlerin böyle rahat bir şekilde yaşamamıza yardımcı olmak için bu pisliklerle mücadele eden hersten Allah razı olsun...

X