Başımın belası....

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Pazar günü düğün var bu hafta çarşmba kayınpeder yeni eşi ve bebeği gelecek bize.
Ev sahibinden mutfak istedm yeni kendi mutfağını yaptırıyo ben de istedm haber verin dolapları sökmeye gelirken dedim. haber vermediler bi sabah seslere uyandım apar topar dolap içlerini boşalttım takıldı yeni dolaplar ama eksikler var ve mutfak tezgahım daha takılmadı lavabom yok mutfak da tezgah yok yedek tüplü ocağımı kullnıyorum masa üstüne kurduk idare ediyorum zorlanıyorum ve hafta içi gelecekler o halde nasıl yemek yapılıp blaşk yıkanacak bilmiyorum. Eşim de söylemiyor söylersem anlar gelme demek olur diyo. Ben ne yapacağım diyorum cevap yok. Ben de istemiyorum diyo ama hiçbirşey yapmıyor.
Kayınpeder ile demin telde konuştular bi de çocuk muhabbwti açılmış. Kendi çocuğu 9 aylık daha sanki bebek sevmiyo gibi telde bana bağırıyormuş çocuk olmayacak mı hala istemiyo mu gelin diye. Bi de karısına istemiyorum gelmeyin dediğimi duyduğundan beri her kötü şeyi benden bilip bana kötü davranıyor eşim de babasından çok çekinip hiç birşey söyleyemiyor.
Gelince babam senin yzünden bana bağırrsa kötü olur dedi. Ben de senin dilin yok mu koskoca adamsın herşeyin zamanı var deseydin terbiyeszlik yapmasın o baban yeter be adam gelmeden daha bizi kavga ettirmeye bşladı dedim.
Gelince bi ton laf sokacak ve kmse karışmayack bi de karısına hizmet edilecek sabah erknddn kalkıp khvaltı hazrlıyckmşm vs.vs bi hafta bzde klacKlar ev inşaat... Terbiyeszlik ya eğer laf sokarsa yeni gelinin yapsın sana torun dşyeceğim ( ya da sırf uğraşmamak için biyerlerime takmayıp he he deyip duymazdan geleceğim) çok sinirli stresliyşm

AA eşinin 9 aylık kardeşimi var :) kp sana laf sokunca sizin bebeğiniz var işte onu sevin bizde isteyince yaparız bunun kararını ben ve eşim veririz başkaları değil de

Ya sen ne çektin bunlardan, Allah yardım etsin. Okurken ben sinirlendim. Elinden geldiğince ilgilenme, keyfine bak. Kendileri pişirsin yesinler. Hastayım de, geç odana uzan.

Yatılı misafire hizmet etme mantığını da bi ben anlamıyorum herhalde. Anlattıklarınız o kadar saçma geliyor ki yok çayı, yok bilmem nesi. Eli ayağı yok mu bunların? Kalksınlar kendileri yapsınlar bir zahmet. Zaten ev karman çorman anladığım kadarıyla. Ne iş yapılabilecekse o hengamede. Ayrıca öyle kimseye yemek vs yapma. Gelir yardım ederlerse işin çoğunu onlara ver, kenara çekil.

X