Başımın belası çikolata kistim oldu

M

myctikdarc

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi myctikdarc
slm arkadaşlar benim 9 yaşında bir kızım var ve ben 2005te çikolata kisti ameliyatı oldum 6 ay gebe kalamazsan çok çok 1 sene artık tüp bebek seninki dediler ve 2 kez aşılama 1 kez tüp bebek yaptırdım olmadı normal gebe kalma ilaçları denedim hiç olmadı ve derken psikolojim çok bozuldu rahim filmi dediler onuda çektirdim sol tüpünde hafif tıkanma var oda filmden sonra açılmıştır 2 ay yada 3 ay içinde gebe kalan çok dediler bekledim o da olmadı çok kötüyüm arkadaşlar benneyaptımki:1no2: eşimde çokkk çocuk istiyor onunlada artık problem yaşıyoruz ben ne yapacağımı bilemiyorum lütfen benimle aynı problemi olanlar paylaşsın çokkk kötü ve çokk çaresizim şimdiden teşekkürler:1no2:

• Konu Sahibi myctikdarc
merhaba canim ayni dertten muzdaribim bende
benimde Allah´a sükürler olsunki bir kizim var 2000 dogumlu
10 sene önce bendede endomezriozis oldugunu söylemisti doktorum
kizim ilac tedavisiyle oldu, 6 sene sonra tekrar cocuk istedigimizde ayni
ilaclari kullandigimizda cocugumuz olacak saniyoduk ama malesef umdugumuz gibi olmadi 3 tüp bebek 1 de dondurulmus embriyo transferinden sonra sonuc halen negatif canim, önümüzdeki ay tekrar laparoskopi yapilacak bakalim sonuc ne olacak
herseyin hayirlisi olsun canim Rabbim isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin

• Konu Sahibi myctikdarc
MYCTİDARC malasef stres herşeyde önümüze çıkıyor. bu konuda gazetede okuduğuma göre olumsuz düşüncede gebe kalmayı engeliyormuş.ayrıca bende de dermoit kist var. bu konuda beni tedirğin ediyor.

• Konu Sahibi myctikdarc

bende çikolata kistine sahibim maalesef 15 aylık evliyim ve 2.kez laparoskopi oldum.bilemiyorum hamile kalabilecekmiyim bir çok tedavi uyguladım ama olmadı benimde moralim çok bozuluyo hayırlısını istemekten başka çaremiz yok allahtan.hepimize acil şifalar inş.

• Konu Sahibi myctikdarc
Maalesef aynı dertten ben de muzdaribim. 2005 senesinde daha bekarken laparoskopi olmuştum. Ama yine tekrarladı. Önümüzdeki ocak ayında yeniden ameliyat olacağım. Bu defa açık ameliyat olacağım. Çünkü doktorum laparoskopinin bu hastalıkta başarılı olmadığını düşünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…