başım agrıyor

BAKIRCI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
11
0
11 haftalık hamıleyım daha önce ne mıde bulantısı ne bas agrısı vardı hiçbiri yoktu çok rahattım ama 2 gundur başım çok agrıyor kafamı kaldıramıyorum bana yardım edın:Saruboceq:

11 haftalık hamıleyım daha önce ne mıde bulantısı ne bas agrısı vardı hiçbiri yoktu çok rahattım ama 2 gundur başım çok agrıyor kafamı kaldıramıyorum bana yardım edın:Saruboceq:
canim ayni sorun bendede var uyumaya calis ilac falan alma uyudukca geciyo agri gecmis olsun kib canim Allah yardimcin olsun

canım geçmiş olsun
olabilir tabi bunlar
bana dr.um minoset verdi
bebeğe zararı yokmuş

canım minoset parol tamol kullanabileceğin ilaçlar hemilere veriliyor yan etkileri yokmuş.şimdi bünyen tamamen değişiyor normal böyle olması çok geçmiş olsun

canım bendede oluyor zaman zaman...hemen ilaça sarılma...yat uzan dinlen tv syret..yatınca azalıyor....bendede oldu 1 gün boyunca ağrıdı aynen senin gibi başımı kaldıramadım..ara sıra yine oluyor..ama hamilelikten olduğunu bildiğim için,katlanıyorum nasıl olsa doğumdan sonra düzelir herşeY.

canım benim de migrenim var. geçen gün 3 gün boyunca ağrı çektim.sıcak süt iç,ılık suyla yüzünü yıka alnını ovala rahatlaman açısından. yoğun ışıktan uzak dur.doktor bana da minoset içebilirsin dedi ama inat ettim içmedim.

aynı sorun bende de var..ne uyumak ne de başka birşey işe yaramadı.artık kafamı duvarlara çarpacaktım ölüyorum sandım..1gün çektim sonra dr aradım parol iç dedi.ilacı içer içmez yarım saat içinde geçti şükür...
hepinize geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…