Başı öne eğince baş dönmesi

unuttumgitti

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
190
53
34
Arkadaşlar normal otururken başımı öne eğdikten sonra kafamı kaldırır kaldırmaz saniyelik baş dönmem oluyor,cay bardagını koymak için masaya eğiliyorum hop başım dönüyor mesela.O an bi sıcaklık hissi geliyor kafama.Daha bir yıl olmadı (kasım ayı) beyin tomografisi ve de emarı çekildim.O zaman da yer ayaklarımdan kayıyor gibiydi ve sallantı vardı.Beyinde birsey çıkmamıştı boyunda 2 fıtık ve düzleşme varmış.O günden beri şikayetim yoktu.Şuan ki anlık baş dönmelerimin bununla ilgisi olabilir mi?Yada neyden olabilir bu?

Gülüm sende bence vertigo var baş dönmesi mide bulantısı ani baş çevirmekle beraber oluyor bu belirtiler vertigo ve kulak kristallerinin oynamasıyla alakalı bir durum bizim aile de 2 kişide var

Gülüm sende bence vertigo var baş dönmesi mide bulantısı ani baş çevirmekle beraber oluyor bu belirtiler vertigo ve kulak kristallerinin oynamasıyla alakalı bir durum bizim aile de 2 kişide var
Cevap için teşekkür ederim bir ay kadar önce iç kulak iltihabından dolayı antibiyotik tedavisi görmüştüm belki de o geçmedi çünkü kulaklarımda ve başımda da çok ağrı var

Cevap için teşekkür ederim bir ay kadar önce iç kulak iltihabından dolayı antibiyotik tedavisi görmüştüm belki de o geçmedi çünkü kulaklarımda ve başımda da çok ağrı var
Rica ederim canım inşallah geçer benimde sol kulak ve baş ağrısı sol da kulak hizası yukarı doğru basınç gibi bi ağrı işe başlamak üzereyim korkuyorum ama artık zamanım kalmadı pzt iş başı bi hafta sonları evde olucam ozaman da doktorlar yok hayırlısı

Rica ederim canım inşallah geçer benimde sol kulak ve baş ağrısı sol da kulak hizası yukarı doğru basınç gibi bi ağrı işe başlamak üzereyim korkuyorum ama artık zamanım kalmadı pzt iş başı bi hafta sonları evde olucam ozaman da doktorlar yok hayırlısı
Çok gecmiş olsun,doktora gitmeden de olmuyor işte,bir fırsatını bulup görünmek şart,kulak ve baş ağrısı çok zor,1 aydır çekiyorum

Çok gecmiş olsun,doktora gitmeden de olmuyor işte,bir fırsatını bulup görünmek şart,kulak ve baş ağrısı çok zor,1 aydır çekiyorum
Size de çok geçmiş olsun kulak için kür hazırlayın isterseniz eğer kulak içi ağriyosa zeytınyağı ve sarımsak içine koyun rendeleyin beklesin içinde bir gün sonra kulak çöpüyle biraz batırın ve kulağınızın hafif içinde gezdirin veya aşırı enfeksiyon varsa beyaz sirke kulak çöpüne batırın sürün iç kısmına oda iyi sirke biraz yakabilir ama geçiyor sonra veya zeytınyağı bi pamuğa batırın koyun kalsın

X