Basen ile ilgili kür bilen varmı???

honeyflower

Guru
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
9
0
Konu başlıklarına bakıyorumda genelde göbek eriten kürler var ama basen eriten yok bilen varsa paylaşabilirmi lütfen.

Evet merdiven çıkmak basen yapıyor arkadaşlar..bende baseni olan bir bayanım..kilo verince üsten gider ama basen illaki kalır..makas hareketi var..oraya yönelik kasları çalıştırıyor..

birdeee..termal sauna şort var,,arkadaşım kullanmıştı..basenlerinde baya incelmeolmuştu..bende alacaktım ama olmadı.tekrar düşünebilirim

basenlere kür duymadım ama arkaya tekme yana tekme iyi geliyomuş aslında yürüyüş en iyisi

işe mecburen yürüyerek gidip geliyorum 2 seneye yaklaştım aynı şirketteyim başlarda çok güzel incelmişti bacaklarım ve hiç selülit kalmamıştı hala aynı tempoda yürümeye devam etmeme rağmen bu sene çok kilo aldım (5-6 kilo kadar) sürekli aynı tempoda aynı yürüyüşle devam ettiğimiz zaman bir süre sonra zayıflamaya etkisi olmuyormuş diye duydum doğru sanırım:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…