Basen eriten yiyeceklerle yağ yakın

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
928
24
Basen eriten yiyeceklerle yağ yakın
Yağ yakımınızı hızlandıracak egzersiz ve besin listesiyle basenlerinizden ev ortamında kurtulabilirsiniz. Spor yapmak bana göre değil diyorsanız bu öneriler tam size göre..
Biberli su içerek yağ yakın: Basen ve bacaklardaki inatçı yağları eritmek için metabolizma hızını yükselten besinlerden hazırlanan bir formülümüz var: Pulbiber, limon ve ılık su.

Pulbiberin içindeki ‘kateşin’ maddesi, metabolizmayı ateşler ve yağ yakmayı sağlar. Önerdiğimiz şekilde kulllandığınızda, basen eritmeye yardım eder.

Limonun içinde ‘C vitamini’, kötü yağ hücrelerini yakarak vücuttan atılmasına yardım eder. Bu tariflerimizle, ödemlerden de kurtulacaksınız.

Bir litre ılık suyun içerisine bir adet limonun suyunu ve bir yemek kaşığı pulbiberi ekleyip karıştırın. Günde 3 kez, aç veya tok karna için.

Evet, tadı biraz acı oluyor ama güzelliğe giden bu yolda çekilen acı kutsaldır! Bu ucuz ve etkili basen eritme formülünü mutlaka deneyin.
Maden sulu ayranla basen eritin: Maden suyunun içindeki kalsiyum, magnezyum gibi minerallerle metabolizma hızı yükselir, basendeki yağlar erimeye başlar.

Yoğurt, kalsiyum ve protein içerikleriyle kilo vermeye, yağ yakmaya ve kasları güçlendirmeye yardım eder.

Evde basen eritme için bu ekonomik ve etkili tarifimizi, istediğiniz kiloya inene kadar her gün yapmalısınız.

Bir şişe maden suyunu (200 ml), 4 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı kuru nane ile karıştırıp ayran yapın. İstediğiniz bir saatte, aç veya tok karna için.
Detoks suyuyla ödem söktürün: Bazen, basenlerinizde yağ zannettikleriniz ödem olabilir ve detoks sularıyla, basenlerinizde hızlı incelme sağlayabilirsiniz. Detoks suyu yapmak kolaydır, istediğiniz kiloya inene kadar devam etmelisiniz.

Geceden bir litre kaynayıp birkaç dakika demlenmiş suyu sürahiye alın, içerisine 3 poşet yeşil çay ekleyip beş dakika demleyin.

Çay poşetleri içinde kalsın. 1 yemek kaşığı kekik ve bir avuç içi maydanoz ekleyip karıştırın. Detoks suyu sabaha kadar beklesin. Gün boyunca bardak bardak içip bitirin. Şimdiye kadar verdiğimiz tüm tarifleri aynı gün içerisinde uygulayabilirsiniz.
kaynak.HUYSUZ VE TATLI
tarifler cok iddaalı.beni çok heveslendirdi mutlaka deneyecğim.sizlerle paylaşmak sitedim.En Büyük KK

X