Bölgesel İncelme Basen bölgem çok kalın:(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

sakin bayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.060
11
kızlar benim basen bölgemde bel bölgeme oranla çok anormal derecede fazla yağ var ve sporla vs. gideceğini sanmıyorum tam anlamıyla simit gibi yani. bu kremler filan hakkında hiç bi bilgim de yok doğrusu çok kullanmak istemiyorum en son aklımda sauna belt vardı ama bugünde internette baktım biraz bazıları sadece yaktığını deriyi kızarttığını ve su kaybına yol açtığını söylüyor. ondan da vazgeçtim.:bbo:
etek,düşükbel kot hiç giyemiyorum zaten de yüksekbel kotla biraz korse gibi kapatabiliyorum ama nereye kadar.Çok üzgünüm çoookşimdi ben ne yapmalıyım ya lütfen bi akıl verin aramızda daha tecrübeliler vardır:çok üzgünüm:

kızlar benim basen bölgemde bel bölgeme oranla çok anormal derecede fazla yağ var ve sporla vs. gideceğini sanmıyorum tam anlamıyla simit gibi yani. bu kremler filan hakkında hiç bi bilgim de yok doğrusu çok kullanmak istemiyorum en son aklımda sauna belt vardı ama bugünde internette baktım biraz bazıları sadece yaktığını deriyi kızarttığını ve su kaybına yol açtığını söylüyor. ondan da vazgeçtim.:bbo:
etek,düşükbel kot hiç giyemiyorum zaten de yüksekbel kotla biraz korse gibi kapatabiliyorum ama nereye kadar.Çok üzgünüm çoookşimdi ben ne yapmalıyım ya lütfen bi akıl verin aramızda daha tecrübeliler vardır:çok üzgünüm:

Valla bol bolm yürüyüs yap bence ben bir ara kendim de farkinda olmadan bol bol yürümüsüm ve kalcalarim da baya erimisti bence sen de dene ise yarar bence...

canım ben aerobik ve pilates yapıorum ama basen bölgesini eritmek hakikaten zordur.inatla savaşmanı öneririm.ben kalçayı duvara vurarak eritme yöntemini deniyorum faydasını gördüm her nekadar dalga geçen olsada.hem sayfayı incelersen senelerdir annesi ve arkadaşları yapan varmış hiç yan etkisinden bahseden yok ama yapıdan kaynaklı işe yaramayanlar olmuş.tabii karar sana kalmışkaydirigubbakcemile2

benim kalçam fazla büyük değil sorun sadece basende:nazar: işte ondan dolayı bu kadar abartıyorum kalçam da büyük olsa kalçayla birlikte basen de erir ama dediğim gibi kalça kısmında hiç yok:eek:gamyoncuiremsu

Sporla eriyeceğini sanmıyorsan kremlere nasıl ümit bağlıyorsun ki arkadaşım ?
Hareketsiz bölgeler egzersiz yapmadan erimez!!!
ınatla üzerine gitmelisin.
Başka bir çare yok yani,olan banada söylesin.

Sporla eriyeceğini sanmıyorsan kremlere nasıl ümit bağlıyorsun ki arkadaşım ?
Hareketsiz bölgeler egzersiz yapmadan erimez!!!
İnatla üzerine gitmelisin.
Başka bir çare yok yani,olan banada söylesin.

yok ben zaten krem olayına karşıyım:enbuyukkk:
ama o basen bölgesini de hareket ettiremiyorum ki duruyo öle:KK70:
ama bugün duvara vurmaya başlıcam bakalım inş bi faydası olur
çok sağolun bu aradakaydirigubbakcemile5

önce ip atlamayı dene,sonradan bir tabure al ona in bin bol bol, merdivenleri çift çift çık hergün bunları yap bak bakim basen masen kalıyo muCADIARZU,ha bu arada 2 saat yürüyüş yap hızlı hızlı sonucu da bildir olur muzemuszemus

yok ben zaten krem olayına karşıyım:enbuyukkk:
ama o basen bölgesini de hareket ettiremiyorum ki duruyo öle:KK70:
ama bugün duvara vurmaya başlıcam bakalım inş bi faydası olur
çok sağolun bu aradakaydirigubbakcemile5

arkadaşlar herkez sonuçları yazıcam diyor kimse yazmıyor ... duvara vurma olayı ne durumda bilgi verirmisin ....

pınarcım ne ve kaçkez nasıl yapıyorsun nasıl bir yarar gördün biraz detay verebilirmisin ... lütfennn

canım ben kalçayı duvara vurarak eritme başlığında anlatmıştım
günde 3 kez 100'er defa basen bölgemi vuruyorum.
ilk 2 haftada tam 2 cm incelme oldu şuan tam 5.haftamın içindeyim ve tam olarak 4 cm inceldim ki ben spor yapan aktif biriyim ama basenleri eritmek çok zordur bilirsin.
ben beslenmeme çok dikkat ediyorum
ince ama basenleri olan biriydim ama inan şuan gayet iyi görünüyor ve devam ediyorum.
nasıl yaptığıma gelince önce aynada senin gözüne çarpan yeri belirle ve orayı denk getirerek duvara vur ama çok şiddetli değil işte bu kadar
umarım istediğin sonucu alırsın öpüyorum.

hayır-ya-bana-gore-kalın-sankı-bılmıyorum-annem-takma-fazla-dıyo-ama-bıraz-erıse:)

seni okadar iyi anlıyorum ki!
çünkü aynı şeyi bende yaşıyorum herkes ne kadar güzel vücudun var ne güzel kalçaların var diyor ama bana büyük görünüyorlar!ama nedeni hergün gazetelerde televizyonda gördüğümüz bulimik,hasta derecede zayıf ünlüler.yani ne kadar incelirsen incel yetmiyor!!!

seni okadar iyi anlıyorum ki!
çünkü aynı şeyi bende yaşıyorum herkes ne kadar güzel vücudun var ne güzel kalçaların var diyor ama bana büyük görünüyorlar!ama nedeni hergün gazetelerde televizyonda gördüğümüz bulimik,hasta derecede zayıf ünlüler.yani ne kadar incelirsen incel yetmiyor!!!

bılmem-olabılır:KK43:hep-3-kılo-daha-verıcem-dıyorum-ne-kadar-zayıf-olursam-olıım-doymuyo-gosum

canım ben kalçayı duvara vurarak eritme başlığında anlatmıştım
günde 3 kez 100'er defa basen bölgemi vuruyorum.
ilk 2 haftada tam 2 cm incelme oldu şuan tam 5.haftamın içindeyim ve tam olarak 4 cm inceldim ki ben spor yapan aktif biriyim ama basenleri eritmek çok zordur bilirsin.
ben beslenmeme çok dikkat ediyorum
ince ama basenleri olan biriydim ama inan şuan gayet iyi görünüyor ve devam ediyorum.
nasıl yaptığıma gelince önce aynada senin gözüne çarpan yeri belirle ve orayı denk getirerek duvara vur ama çok şiddetli değil işte bu kadar
umarım istediğin sonucu alırsın öpüyorum.

çok saol bitanem... valla neden olmasın deneyelim...
ama ben spor yapmıyorum... en kötü yanım hareketsizlik...

Kızlar basen sorununuz için stepperı denediniz mi.Bende yeni aldım ama topicde bir sürü bayan bu yolla basenlerini,bacaklarını inceltmiş.Bende onlardan özenerek aldım.Bence bi konuya göz atın.Faydalı olabilir.

Kızlar basen sorununuz için stepperı denediniz mi.Bende yeni aldım ama topicde bir sürü bayan bu yolla basenlerini,bacaklarını inceltmiş.Bende onlardan özenerek aldım.Bence bi konuya göz atın.Faydalı olabilir.

o ne demek canım biraz açar mısın vereliniortak

X