Başarmak elimizde

matibore

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
85
0
58
Ben sabah programlarından bahsetmek istiyorum.Yani çok merak ediyorum bu tür programlar nasıl insanları eğitiyor,nasıl ne yapıyoda kadınlarımızı bilgilendiriyo,bilinçlendiriyo.Bir iki kez izlemeye çalıştım strese girdim ,sinirlendim o günüm çok kötü geçti.Yani kadınlar veya erkekler bunları izleyince ne öğreniyo çok merak ediyorum.Arkadaşlar bunlarla zamanınızı kör edeceğinize,harcayacağınıza kitap okusanız,değişik etkinliklere katılsanız ,sinemaya tiyatroya gidseniz veya el becerilerinizi geliştirseniz daha iyi olmazmı.Bütün bunları yapsanız inanın hayat daha güzel olur,hayata bakış açınız değişir.Başkalarının bağrış çağrışları size hiç bir şey vermez.Birbirlerine hakaret ederek,aşağılarak saldırarak bişeyleri anlatmaya çalışmak ki (onlar öyle zannediyo) bunlar bize fayda değil zarar getirir.Biraz üretici olmaya çalışalım,çalışalımki ülkemiz kalkınsın gelişsin.Düşüncelerinizi çok merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim.Çok üzgünüm çoook

Kesınlıkle bende sana katılıyorum.Onun yerıne yapılıcak o kadar cok sey varkı...Mesela malum her ewde sabah telasıydı ısdı gucdu vs..Bunlar bıtınce oturun KK basına gecırın zaman:)Ya yapacak hıc bıseyınız yoksa ne bılıyım yuruyun okuyun muzık dınleyın en azından bunlardan herkezın payına bısey duser olu alırsın.O programların ardına payına ne dusuyo kı ızleyenlerın cok merak edıyorum???

haklısın vallahi arkadaşım bazen evin içinde tıngırtı olsun diye tvyi açarım her kanalda can sıkan proğramlar var.evimize neşe getireceklerine sabahtan bizi sterese boğuyorlar farkında değiller.oraya çıkıpta sanatçılara yalakalık yapan bizim halkımız yokmu beni deli ediyor.

Ewet aslında onları oyle tutulur hale yıne bızım hemcınslerımız yapıyo
Gıdıpde orada kendılerını parcalarcasına alkıs tutanlarda kadınlar degılmı??
Herkez bunun bılıncınde olsada gıtmese o programlara bakın bakalım yapabılıyorlarmı??Hele o yaslı teyzeler....Aman allahım sanırım ben o yasda olsam alırım elıme yünlerimi sevdıklerıme renk renk bıseyler örerim.Anlam veremıyorum boş işler boşşşşş..........

aynen katılıyorum,birileri çıkıyo ağlanıyo,dövünüp derdini anlatıyo.sanki çok umurlerındaymış gibi sorular soruyolar.sonra şarkılar söylenince başlıyolar göbek atmaya.
insanlara duygu sömürü yapmadan başka bişey değil.ben uzun zamandır izlemiyorum.izlemem de

bu tür programları hiç izlemem sinirlerimi bozuyor ve bana verdiği sağladığı bir fayda yok oyüzden hiç izlemem.çünkü hiç benim kalitemde değil bu tür programlar

izleyenlerin hatta o programlara izleyici olarak gidenlerin niyeti hayat tecrübesi edinmek,bir şeyler öğrenmek değil ki zaten arkadasım. karşıdan ahkam kesmek,hakaret etmek,insanları küçük görüp hayatlarına karışmak hoş geliyor. bir çoğu da işsizlikten..

X