Başarılı tüp bebek sonucu belirtilerim.

iasdmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
6
5
31
Merhaba kızlar bu sayfayı sürekli tüp bebek yaptıran ve başarılı olanlar, bu kişilerin belirtileri gibi konuları takip etmek için ziyaret ediyordum ve sonunda benim de başarılı bir denemem oldu ilk seferde bebeğimize kavuştuk cok şükür Şuan bebeğim 1 yaşında umut olması açısından deneyimlerimi paylaşmak istedim Öncelikle bende ve eşimde herhangi bir sorun tespit edilemedi yani sebebi belli olmayan infertilite. Rahim filmi çekildi sonuçlar temiz çıktı bekledik olmadı. 1 aşılama denedik yine olmadı ve tüp bebek sürecine başladık. Çok şükür ilk denemede başarılı oldu.
Belirtilerim;
Transfer gününden itibaren sol kasıkta ağrı devamındaki günlerde bu ağrı devam etti üzerine hafif bel ağrıları eklendi. Transferin 6. gününde kasık genelinde sızı gibi üşütmüş gibi ağrı ve göğüsler şişmeye başladı. Transferin 8. ve 9. günü lekelenme. 8. gün lekelenme olunca idrar testi yaptık ve idrar testi silik çizgiyle pozitif çıktı. 9. gün kan testi beta hcg 281.9 olarak çıktı ve hamilelik sürecim başlamış oldu Umarım hepinizin tedavisi başarılı olur emeklerinizin sabrınızın karşılığını alırsınız sevgiler

Maşallah allah sağlıklı uzun ömür versin bebişinize ne kadat süre sonra tüp bebeğe basvurdunuz

Maşallah allah sağlıklı uzun ömür versin bebişinize ne kadat süre sonra tüp bebeğe basvurdunuz
Çok teşekkür ederim Şöyle ilk 2 yıl zaten bebek düşünmedik sonrasında korunmadigimiz halde 2 yıl daha olmayınca tüp bebek sürecine girdik.

Merhaba çatlatma iğnesi olmuş muydunuz olduysaniz ondan kaç gün sonra test yaptiniz

Hangi merkez doktor acaba bilgi verir misiniz

Hangi merkez doktor acaba bilgi verir misiniz
Biz İstanbul Bezmialem Üniversite Hastanesinde Prof. Pınar Özcan'la tedavimizi sürdürdük Pınar hoca sanırım şuan Mom Art Hastanesine geçmiş haftanın iki günü de Biruni Hastanesindeymiş işinde gerçekten başarılı bir doktor.

Taze transfer miydi dondurulmuş mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…