Başakşehir çam ve sakura Dr muzaffer zeki duman

Kızlar merhaba Muzaffer Zeki Duman doktora bende randevu aldım bu ay sonunda gideceğim 3 kere femara kullandım 1 kere çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı. Bir tanıdığım bu hastaneye giderek hamile kaldı bir umuttur diyerek aynı yere randevu aldım sizlerin nasıl gidiyor tedavi işlemleri

İşlemler uzun süreli oluyor özellikle rahim filmi sperm testi gibi çok sıra var ayları aliyor. Açıkçası özelde bu testlere servet ödeyeceğime cam sakura da sıra beklerim(tabi bütçeniz uygunsa o ayrı).Tüm testler bitene kadar muzaffer hoca pek ilgili davranmıyor. Çoğu işlemleri asistanları yapıyor. Ama çok dikkatli bir doktor. En ufak hataları bile irdeleyip düzeltir. Olanı biteni uzunca güzel anlatır. Soru sormaktan çekinmeyin ters biri gibi görünüyor ama asla değil. Ben memnunum kendisinden iyi ki gitmişim. İlk defa devlet hast. böyle detaylı konuşup güzelce açıklayan doktor gördüm.

Merhaba kızlar bende muzaffer zeki duman dr a gidecegim cocuk istiyorum olmuyor direkt asılama mı yapıyorlar yoksa ilk önce ilaç tedavisi falan yapıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…