Başaklarin Aşk Tablosu

E

EU1

Ziyaretçi
BAŞAKLAR’IN AŞK TABLOSU
BAŞAK-KOÇ Pek mantıklı bir ilişki değil **
BAŞAK-BOĞA Eğlenceli bir aşk *****
BAŞAK-İKİZLER İlginç bir başarı ***
BAŞAK-YENGEÇ Kontrollü bir ilişki ****
BAŞAK-ASLAN Olmamasında yarar var! *
BAŞAK-BAŞAK Aynı dili konuşurlar *****
BAŞAK-TERAZİ Akılcı ve pratik bir ilişki ***
BAŞAK-AKREP Geliştirici bir ilişki ***
BAŞAK-YAY Çok zor ve gerilimli **
BAŞAK-OĞLAK Mükemmel anlaşırlar *****
BAŞAK-KOVA Dikkatli olmak gerek *
BAŞAK-BALIK Neşeli ve keyifli bir ilişki ***

ben başak eşim koç pek mantıklı bi ilişki değil yazıyo nerde okusam fazla anlaşamazlar diyo ama allaha şükür biz tam 7 senedir birlikteyiz umarım böyle devam eder

BAŞAK-İKİZLER İlginç bir başarı ***
eh biraz zor oluyo ama 1,5 yıldır büyük bi sorunumuz olmadı
:asigim::asigim:

Basak-Oglak mükemmel iliski diyor ama ufak tefek seylerde bazen anlasamiyoruz ama o kadarda olacak herhalde

bızdede basak-oglak heryerde ıyı anlasır yazıyor ama ben alttan almasam nerdeeeeeeee yuvayı dişi kus yapar mısalı ama benım sayemde herhalde mukemmel anlasıyoruz:roflol:

eşimle ben ikimizde başagız ama aynı dili konuşmuyoruz malesef

arkadaşlar 23 eylül doğumluyum.fakat başakmı oluyorum terazimi

ben başak burcuyum eşimde koç burcu çok iyi anlaşıyoruz:)
allaha bin şükür

ben başak eşimde kova gerçekten çok dikkat etmem gerekiyor zorlu bir yol bizimki 10 sene geçti ama .................:nazar:

BAŞAK-ASLAN Olmamasında yarar var!

bencede bencede cok dogru bi tespit

Bende sevgilimde başak burcuyuz uyumluyuz büyük sorunlarımız yok aramızda anlaşma konusunda.

bızdede basak-oglak heryerde ıyı anlasır yazıyor ama ben alttan almasam nerdeeeeeeee yuvayı dişi kus yapar mısalı ama benım sayemde herhalde mukemmel anlasıyoruz:roflol:

Aynen aynen. Bizimkiside basak-oglak iliskisi.Arkadas olarak cok iyiydik, hatta süperdik, bu nedenden dolayi degil mi zaten birlikte olmaya karar verisimiz. Ama oglak erkegi arkadaslikta oldugu gibi sevgili durumunda fazla anlayisli olamiyor malesef, yani basak kadinlarini yaniltiyor. Buna ragmen arkadasliktaki gibi dertlerinizi dinliyor, size yardimci olmaya calisiyor, sahiplenme istegi cok fazla falan filan ama arkadasken ya ne kdar uyumlu bir insan diyorsunuz sevgili olduktan sonra hicte uyumlu olmadigini anliyorsunuz:)) Sürekli ben alttan aliyorum ama. Oglak erkegi demekki her yerde oglak erkegimis. Oglak erkegi hakkinda okumustum ve aynen benimkisi gibi, fakat tesadüftür dedim, meger hicte öyle tesadüfe benzemiyor :)

Zor insanlar. Ve katiliyorum eminim senin sayende mükemmel anlasiyorsunuzdur :KK66: Ve eminim oglak erkegi uyumlu bir basak kadini haricinde kimseyle yapamaz.

Başak İkizler evet zor ama eğlenceli eşimle beraber tam 22 yıl oldu.Zaman giderek kolaylaştırıyor.

BAŞAK-TERAZİ Akılcı ve pratik bir ilişki ***

ben çok zorlanıyorum valla
hiçte pratik olmuyoooo

benim kocam yay 11 yıldır yüksek gerilim hattında yaşıyoruz resmen.gerçekten zor.

boğaa insanınaa bayılıyorumm kesinliklee doğruu boğa olsunn yeter :)

wllahi bu burç hikayesi yalan arkadaslar benim sewgilim kova burcu ama ben onunla anlastıgım kadar hiç kimseyle anlaşmadım 3 senedir birlikteyiz dikkatli olmak gerekmiş hıh....:)

başak ve yay çifti olarak gerçekten zoruz

X