Bas belasi sarkmalar

Belkizzz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
64
149
26
Hanimlar 27 kilo verdim cokta hizli vermedim son 8 kilosu boraz hizli oldu sadece kalaninida bir yill evvelinde vermistim kol altimda ve bacak iclerinde sarkmalar olustu spor salonuna gidicem sizce sporla gecer mi yorumlarinizi ve tecrubelerinizi bekliyorum.

Kilo verme sonrası sarkmalara tek çare spordur .

Kol sarkmaları için arka kol ağırlık çalışması ... bacak içi sarkmalar için pilates tavsiye ederim .

Toparlanacaktır düzenli sporla emin olun .

sporsuz mu zayıfladınız? eğer öyle ise maalesef sarkmalar normal ama spor yapmanız lazım ki sıkı olsun yoksa her şekilde sıkıntı yaşarsınız

sporsuz mu zayıfladınız? eğer öyle ise maalesef sarkmalar normal ama spor yapmanız lazım ki sıkı olsun yoksa her şekilde sıkıntı yaşarsınız
Sporsuz vermedim son 8 kiloda sadece sporu pek yapamadim normalde derim cok yumusak sarkmaya acayip musait hafiften basladi internettekiler gibi degil ama.fitnessa baslicam artisa izin vermicem ama bu baslangic sarkmalar gecer mi sporla onu merak ediyorum

Kilo verme sonrası sarkmalara tek çare spordur .

Kol sarkmaları için arka kol ağırlık çalışması ... bacak içi sarkmalar için pilates tavsiye ederim .

Toparlanacaktır düzenli sporla emin olun .
Fitnessa baslicam zaten sadece sporla bu baslayanlar gecer mi diye tereddutteydim icimi rahatlattiniz umarim dediginiz gibi sporla hallederim bu isi

Fitnessa baslicam zaten sadece sporla bu baslayanlar gecer mi diye tereddutteydim icimi rahatlattiniz umarim dediginiz gibi sporla hallederim bu isi

kesinlikle ...
30 küsür kilo verdim ... sarkma olmama nedeni spor .. ki bende başlarda yapmadım .
yaşım da çok genç değil .

o yüzden sporla toparlanacağına emin ol .

X