baş ağrılarım var!!!

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
221
son 2-3 gündür başağrılarım var nette arıştırdım normal diyor ama önericeniz bişeyler var mı kafam sersem gibi ya

geçmiş olsun canım.aynı sorun bendede var hatta şuan kafamı alsalar anca rahatlarım.bende hem sinüzit hem migren var.sinüzit zaten başlı başına bi dert.birde göz bozukluğu baş ağrısı yapar.annemde olmuştu baş ağrısından çok şikateyçiydi göz doktoruna gitti,gözlük verdi ve ağrısı eskiye nazaran azaldı..

canım aynı sorun bendede var cok sıddetlı alıyor doktorum mınoset verdı hıcbır zararı yok fakat ben yınede almıyorum mıgren gıbıyse basına çig patates bagla eskılerın yaptıgı gıbı eskı bı sıstem ama bende ıse yarıyora.s

canım senin gibiyken bende de aşırı baş ağrısı oluyordu...daha doğrus ona baş ağrısı deil kafa ağrısı denirdi.doktor normal olabileceğini söylemişti..ilaç önerdi ama ben korkudan kullanmadım..hamişlik ilerledikçe geçti..allah yardımcın olsun..

Bende de halen ara ara şiddetli ağrıyor.Doktor normal dedi Parol yazdı,çok dayanılmaz olduğu zaman 1 tane içiyorum.İlerleyen zamanlarda geçecektir.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…