Bartholin için Doktor Önerisi

Cordeliia

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
69
29
Arkadaşlar selam. Bartholin apsesiyle uğraşıyorum yaklaşık 8 aydır. Ankara da olup da bu konuyla ilgili doktora giden tavsiye edebilecegi doktor olan var mı. Devlet ya da özel farketmez çok çaresizim önerilerinizi bekliyorum.

Bartholin apsesinden çok çekmiş biri olarak size öneride bulunmak isterim ancak İstanbul’da. Bende yaklaşık 3-4 senedir bartholin kisti vardı belki daha da fazla. Sonra apseye döndü. Siirtte görev yapıyordum. Devlette ameliyat oldum 2 haftaya tekrarladı bu defa şırınga ile boşaltıldı. Bir hafta geçti yine şişti artık gözümü kararttım internette önceden de adını gördüğüm Özgür kartala ameliyat olmaya karar verdim. Rapor alıp İstanbul’a gittim. Ailem orda olduğu için kalacak yer sıkıntım yoktu. Çok şükür ki tekrarlamadı. İşinin ehli doktor bulursunuz inşaallah

hayatisigimm özelden yazar mısınız bana rica etsem sormak istediklerim var ben size yazamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…