Bartholin apsesi

Umay peri

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
69
19
25
5 senedir sürekli tekrarlayan apsem var. Kaç defa bosalttirdim hatırlamıyorum gümüş nitrat oldum kesi bırakıp da aldılar fakat ise yaramadi 4 gün önce tekrarladı doktor bosaltmadi antibiyotik verdi 4 gündür geçmiyor ben bu kadar uzun bunu cekmemistim en son bezi aldiracagim başına gelen naapmaliyim bana yardımcı olun

Ayy Allah yardımcınız olsun.20 senedir çekiyorum benim kitle neredeyse bir parmak uzunluğunda,alan büyük olduğu ve tekrarlayacagi için almiyorlar.Uzun bi süre önce gittigim cildiye doktoru kitlenin içine kortizon ve başka bir ilaç enjekte etti.Bir 10 sene rahat ettim fakat malesef yine tekrarladı.Kesin çözüm yok gibi 2 hafta önce yine tekrarladı ve 6-7 gün çektim ustelik hamileyim ve antibiyotik kullanamiyorum artık doktora gitmektende vazgeçtim.Evde halk arasında kara merhem diye geçen Pomati kullanıyorum.En azından iltihapi patlatıp bi süre rahat ettiriyor.O bölgeye ağda yaptırıyorsaniz acil bırakın inanılmaz tetikliyor.Gecmis olsun

O krem ise yarıyor mu ? Şişliği mi indiriyor 3 aylık bebegim var onunla bile ilgilenemiyorum acı dan eğer ise yarıyorsa aldirayim hemen

1 kez başıma geldi çok zor, büyük geçmiş olsun. en iyisi aldırmak diyorlar.

Tesekkur ederim Kaç defa başıma geldi bilmiyorum fakat bu sefer bosalttiramadim ve üstüne regl oldum daha acı veriyor regliyken doktorun tekrar bakacağını dusunmuyorum yoksa gidip direk aldırırım acısı çok kotu

ped mahvediyor kullanabiliyorsanız tampon öneririm bu süreçte

O şişlik o kadar büyük ki açıdan duramıyorum denedim takabilmeyi takamadim regli kesici ilaçlardan içmeye başladım çünkü ona bisey değdiğinde verdiği acı başka bisey de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…