Bargello parfüm

pnr_147cg

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
34
3
33
Selam arkadaşlar bargellodan ck one shock ve beyonca heat almak istiyorum daha önce aldinizmi ve begendinizmi lütfen yardım

Alsak beğensek de bu sana kıstas olamaz. Her parfüm, her tende farklı kokar. Senin doğal kokunla birleşince tuhaf durabilir.
Ben ağır bir koku kullanıyorum herkes hoş diyor, aynısını çevremde biri kullanıyor hacı yağı gbi kokuyor.

Şubelerine gidip deneyebilirsin one shock şekerli bi kokudur orjinali hiç kalıcı değil böyle sakız gibi kokusu var bayram şekeri gibi :) beyonce heat i bilmiyorum yanlız..

Beyonce heat şekerli parfüm. Sexy grafitiye benziyor biraz.. Bargellodaki fena değil ama orjinali aslında çok uçuk bir fiyat değil. gayet uygun. Ne olursa olsun orjinalinin yerini yinede tutmuyor

Evet fiyatı banada uygun geldi ama bilmediğim bi koku sonuçta şimdilik.açığını alalım tesekkur ederim

Ck one shock cok kötü bi koku bana göre. Aşırı bayık olmuş..o tarz bi meyveli koku istiyosan britney spears midnight fantasy daha güzel. Ama açığı nasıldır bilmiyorum orjinalini kullanıyorum ben.

Merhaba Kızlar çeyizlik parfüm almam lazım fiyatı çok uçuk olmayan kalıcı parfüm önerileriniz nelerdir.

original düşünüyorum
Çiçek kokusu seviyosan Dior Pure Poison, Dior Miss Dior Blooming Bouquet , Guerlain Insolence, Versace Woman , Narciso rodriguez for her edp(pembe şişe)öneririm. Hepsi silajı yüksek kalıcı kokulardır. tatlı kokuları seviyorsan, Dolce Gabbana The One Desire, Roberto Cavalli Edp(sarı şişe), Gucci Guilty Intense, Jean Paul Gaultier Classique edp, Christian Dior Hypnotic Poison edt( edt olmasına dikkat et edpsi cok yogundur) cok güzel seçimler. Hafif bebeksi kokulardan hoslanıyorsanda Chloe Love Intense( intense versiyonu olmalı normal olanı kötü), Cacharel Noa, Lacoste Pour Femme, Armani Mania öneririm. Şekerli kokulardan hoşlanırsan da Escada Magnetism, Lolita Lempicka Feminine, Viktor Rolf Bon Bon, Prada Candy cok güzel kokular bence.

Kokularda uzmanız sanırım :) ben ismine bakmam koku hoşuma giderse alırım :) bunların fiyatları da çok yüksek ama ya

givenchy very irresistible orjinali var bende .gidip çakmaları da kokluyorum arada. aynısını yaptılarsa hatırlamak istersem kokusunu, ordan da aldığım oluyor ikinci şişeyi . valla 112 aynısı.ben de şaştım kaldım tam tutturmuşlar.eşyalarına sıkarsın.

arkadaşlar selam. christina aquilera nın night parfümünü arıyorum fakat hiçbir yerde bulamadım sizin bir bilginiz var mı nerde bulabilirim yardım lütfen,bulabilirsem çok mutlu olucam:)

arkadaşlar selam. christina aquilera nın night parfümünü arıyorum fakat hiçbir yerde bulamadım sizin bir bilginiz var mı nerde bulabilirim yardım lütfen,bulabilirsem çok mutlu olucam:)

le passion parfümden kullanmıştım ben by night ı.. gayet hoştu..

X