Banyo terliğini nereye koyuyosunuz?

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
957
296
KIzlar banyoda duş aldıktan sonra giydiğimiz terliğe bi yer bulamadım ya, yere koyamıyorum silerken süpürürken sürekli kaldırmak zorunda kalıyorum diye, siz nereye koyuyosunuz?

KIzlar banyoda duş aldıktan sonra giydiğimiz terliğe bi yer bulamadım ya, yere koyamıyorum silerken süpürürken sürekli kaldırmak zorunda kalıyorum diye, siz nereye koyuyosunuz?

banyodan sonra terlik giymiyorum
giyseydim duşa girerken banyo ya koyardım
kullandıktan sonra dolaba kaldırırdım.

banyodan sonra terlik giymiyorum
giyseydim duşa girerken banyo ya koyardım
kullandıktan sonra dolaba kaldırırdım.

altı pis olur diye dolaba koyamıyorum, sadece onun için terliğin sığacağı kadar incecik bi raf yapılabilir belki dolaba

altı pis olur diye dolaba koyamıyorum, sadece onun için terliğin sığacağı kadar incecik bi raf yapılabilir belki dolaba
alt kısımlarını silersin ve altları birbirine değecek şekilde yerleştirirsen başka şeylere temas olmaz.
yinede içinize sinmezse bez çantaya da koyabilirsin.

Banyo terligine gerek yok kk. Kullanmiyorum ben. Dustan cikinca zaten ayak havlusuna basiyorum kurulaniyor.
Pofuduk kumaş ama cabuk kuruyan banyo terligim de var bornozun takimi, bazen cikinca onlari giyiyorum ama oyle devamli banyoda durmuyorlar. Altlari neden pis olsun ki hem?
Dusun icinde terlikle mi duruyorsunuz.

Banyo peteğiniz varsa onun arasına sıkıştırın hem çabuk kurur :) Ben dolaba deterjanların kapaklarının üstüne koyuyom kuruyunca genelde.

Yani dusun icinde terliksizmi dus aliyorsunuz hanimlar bana mide bulandirici geliyr esimle ikomiz kullansakta ben duramam terliksiz
nasıl yani nesi mide bulandırıcı bunun duş alıyorsunuz orda temizlenip çıkıyorsunuz hiç gözümde canlandıramadım ve kendimi çok pis hissettim şu an ben mi yanlış yapıyorum acaba birşeyleri

Banyo/ duş/tuvalet terliğim yok. Banyom, evimin diğer bölümleri gibi temiz. Hijyen sorunu yaşamıyorum.
Sız onlara küçük bir bölme yapabilirsiniz. Dolabın icinde saklanir

nasıl yani nesi mide bulandırıcı bunun duş alıyorsunuz orda temizlenip çıkıyorsunuz hiç gözümde canlandıramadım ve kendimi çok pis hissettim şu an ben mi yanlış yapıyorum acaba birşeyleri

Yooo, siz aşırı normalsiniz. eskiden duş bölmesi olmayan ala turca banyolarda tuvalet terliği vardi. Duş bölmesi olmadığı icin yikanirken terlik giyerlerdi.
Insanlar niye duş kabinin içinde (kendi evinde) terlik giyer anlamam. Sonucda insan corapsiz parkalerede basıyor

Tatlım dolaba koyuyorum benimkiler polar yıkıyorum seninkiler bildiğimiz terlikse dolap içine ayakkabı tutucu al plastik 3-5 lira bisey Foto yükleyemedim 3.5 liraymış bnim dediğim mantıklı

Konum aylar sonra tekrar coşmuş:))

Hayır tabiki duşun içinde kullanmıyorum. Havu terlikten bahsediyodum zaten.

Yani dusun icinde terliksizmi dus aliyorsunuz hanimlar bana mide bulandirici geliyr esimle ikomiz kullansakta ben duramam terliksiz

Neresi iğrenç ya kendi duşakabinime terlikle mi giricem hayatta aklıma gelmez ahaha

Duş kullanildiktan sonra temizlenip, fırçalaniyor bizde. Bu mide bulandirici oluyorsa Sokağa cikmayin hiç.

Bende duşakabinin içinde terlik giymem ama her gün duş alıyorum, her duştan sonra bide onu temizleyip fırçalamakla mı uğraşılır mı ya? O kadar vaktim yok. Zaten sabunlu oluyo yerler her duşta o kadar kirlenmez ki

Ben de:)

Banyo/ duş/tuvalet terliğim yok. Banyom, evimin diğer bölümleri gibi temiz. Hijyen sorunu yaşamıyorum.
Sız onlara küçük bir bölme yapabilirsiniz. Dolabın icinde saklanir

Hijyen sorunu için giymiyorum ki ben terliği duştan sonra ayaklarım kurusun diye giyilen havlu terlikten bahsetmiştim

Aynen duşakabinin içinde giymek çok mantıksız

Tatlım dolaba koyuyorum benimkiler polar yıkıyorum seninkiler bildiğimiz terlikse dolap içine ayakkabı tutucu al plastik 3-5 lira bisey Foto yükleyemedim 3.5 liraymış bnim dediğim mantıklı

Ayyakabı tutucu ne acaba ilk defa duydum

Fotoğraf ekleyemedim ama senin derdine careee google dan bakar mısın?

Kirlenmedigi icin duşu temizlemek uzun bir iş degil zaten temizleyici döküp fircayla şöyle bir gezdirip veriyorsunuz suyu. Acelem varsa hemen o an yapmiyorum ben de ama öyle temizlenmeden 1 hafta durmuyor duş.

Ayrica duşun icinde giymiyorsaniz ve havlu terlik kullaniyorsaniz neden altlarinin pis olacagini düşünüyorsunuz koycak yer ariyorsunuz? Banyonuz mu pis

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…