Anket banyo şarkı söylermisiniz?

banyoda şarkı söylermisiniz?

• evet söylerim

OY: 4 25,0%
  • hayır söylemem

OY: 11 68,8%
  • dansta ederim

OY: 0 0,0%
  • ne yaptığımın farkında değilim

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .

SUDENAZ222

evli,mutlu,ikiz çocuklu
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
6.490
37
39
Evet bayanlar bayodayken şarkı söylermiyiz?
söylüyosak ne tür parçaları seslendiriyoruz?
:dance: :dance: :dance:​

Walla bayılırım aslında ama bu aralar hamile olduğum için içerde çıt çıkarsam eşim koşup geliyo noldu bişimi oldu diye :)))

Bide bu banyolarda ses ööle fena çekiyoki şarkım bitince alkış gelecek bigün diye tırsıyorum ...

Walla bayılırım aslında ama bu aralar hamile olduğum için içerde çıt çıkarsam eşim koşup geliyo noldu bişimi oldu diye :)))

Bide bu banyolarda ses ööle fena çekiyoki şarkım bitince alkış gelecek bigün diye tırsıyorum ...

bende söylemem.
cevabına bayıldım arkdaşım ya ..eminim bigün alkışları duyacaksın:):teytey:

Bende Soylemem Eger Unutmamissam Gusul Abdesti Alirim Bende. Ve Olabildigince Isimi Cabuk Bitirip Cikmak Isterim. Hem Enerji Tasarrufu Icin Hemde .... Icin Biraz Tirsarim Da Ben..

soylemem zaten apartmanda oturunca ınsan ses yapmamak ıcın elinden gelenı yapıyo

ben söylemem
ama bizim bir yan komşunun oğlu var maşallah gece gündüz hiç susmaz sesi de güzel olsa içim yanmayacak :)

Saçlarımı şampuandan arıtma çabalarım esnasında yeterince yorulduğum için şarkı söylemeye halim kalmıyor.tatlicadiarzu
Ama yemek yaparken, bulaşık yaparken falan çok söylerim. Bu olmaz mı :eek: :roflol:

X