Banka da calismak icin dua etmek yardim edinnn lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Siyahruhluu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
272
70
29
Kızlar merhaba yakın zamanda bir devlet bankasının sınavı oldu girdim olması için dua ediyorum ve 7 günlük ayet-el kürsi okumak istiyorum açıklanana kadar sizce günaha mi giriyorum başka çarem yok ordan başka yerde çalışamam bölümümden dolayı ilerde daha iyi bir iş bulursam bırakırım diyorum hep maddi durumlardan dolayı bir an önce ise girmem gerekiyor sizce yanlış mi yapıyorum?

Hakkınızda hayırlısı olsun. Neden başka işte calisamazsiniz orayı anlayamadım ? İş konusunda çok istemekten ziyade hayırlısını istemek daha önemli. Çok hevesle girdiğimiz işler bazen bizi hayal kırıklığına ugratabiliyor. 😊

Hakkınızda hayırlısı olsun. Neden başka işte calisamazsiniz orayı anlayamadım ? İş konusunda çok istemekten ziyade hayırlısını istemek daha önemli. Çok hevesle girdiğimiz işler bazen bizi hayal kırıklığına ugratabiliyor. 😊
Kpss ye hazırlanacak imkanım yok maalesef vaktim de öyle keza. Istemek değil benim ki imkanım varken girmek istiyorum boş durmaktansa

Tabiki öyle ama sonuçta haram diyorlar ve haram bir şey için dua etmek kötü olmaz mi
Oyle cok seye haram diyorlar ki tövbeler olsun ama konu kadinin evdeki emeginin hakkina gelince kimse para vermiyor. Sonra din adamlari en lüks araclarda geziyor evlatlarini gavur dedikleri insanlarin ulkesine gonderip okutuyorlar. Hakkinizda hayirlisini isteyin

Oyle cok seye haram diyorlar ki tövbeler olsun ama konu kadinin evdeki emeginin hakkina gelince kimse para vermiyor. Sonra din adamlari en lüks araclarda geziyor evlatlarini gavur dedikleri insanlarin ulkesine gonderip okutuyorlar. Hakkinizda hayirlisini isteyin
Haklisiniz bu sistemde neyin doğru neyin yanlış olduğunu seçemiyoruz

Kpss ye hazırlanacak imkanım yok maalesef vaktim de öyle keza. Istemek değil benim ki imkanım varken girmek istiyorum boş durmaktansa
HAHAHAH eski açtığın konularda hayalin hep bankacı olmakmış ondan bahsediyosun :KK70: hayırdır bu haram update'i mi geldi? Buna bile haram gözüyle bakıyosun o kadar da dindarsın (!) ama sevgilinden hamile misin diye konuların var? Ortalığı karıştırmaya gelmişsin siteye belli.Eski birkaç konuna bakmak yetti :süslü::süslü:

HAHAHAH eski açtığın konularda hayalin hep bankacı olmakmış ondan bahsediyosun :KK70: hayırdır bu haram update'i mi geldi? Buna bile haram gözüyle bakıyosun o kadar da dindarsın (!) ama sevgilinden hamile misin diye konuların var? Ortalığı karıştırmaya gelmişsin siteye belli.Eski birkaç konuna bakmak yetti :süslü::süslü:
Ay benim bu eski konulara bakmayı huy edinmem lazım 😂

Okumuş kültürlü birinin bu şekilde konu açması beni üzdü. Günah olduğunu düşünüyorsanız evinizde oturun başka biri çalışsın o zaman .Kararsız kalıp da milletin ekmeğine mani olmayın.

Sevgiliyle beraber olmak göz ardı edilebilir ama bankada çalışıp ekmeğini kazanmak haram. O da iyiymiş.
Konu sahibi bu arada yanlış anlama yaşadıklarını eleştirmiyoruz, haddimize de değil
Bakış açın tuhaf.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X