bandajlı fotolarım:))

canim böyle cok anlasilmiyor henüz. Ama bandajlar alindiktan sonra kesin yorum yapacagim. Gecmis olsun nerde oldun ameliyati?

geçmiş olsun bende yaptırmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum yaptırmaya.
bide sordunmu tamamen nezaman iyileşecek.
ben şimdi yaptırırsam temmuza düğünüm var. temmuza kadar normale dönermi diye soruyorum.

canım oohh ne guzel bayagı ıyılesmıssın sende morluk falan da kalmamamıs ,benı gorsen hala morum ben yaa:KK43:((
yayvanlıgı konusuna gelınce suan bandajlı oldugu ıcın cok bellı olmuyor ama benımde oyle onden yayvan duruyor çünkü burunlarımız henüz çok şiş ve yayvan görünmesi normal bir şeymiş....güzel olmak için birascık sabredip bekleyeceğiz tatlımmmm:) çok guzel olcaz çoookkkaydirigubbakcemile3

canım oohh ne guzel bayagı ıyılesmıssın sende morluk falan da kalmamamıs ,benı gorsen hala morum ben yaa:KK43:((
yayvanlıgı konusuna gelınce suan bandajlı oldugu ıcın cok bellı olmuyor ama benımde oyle onden yayvan duruyor çünkü burunlarımız henüz çok şiş ve yayvan görünmesi normal bir şeymiş....güzel olmak için birascık sabredip bekleyeceğiz tatlımmmm:) çok guzel olcaz çoookkkaydirigubbakcemile3

canım inşallah dediğin gibi olur.sana bir krem ismi vermiştim.onu keşke bir doktora sorup kullansan.çabuk iyileştiriyormuş o krem.ya aslında yayvan derken gülünce acayip kenarlara kayıyor gibi geliyor benim burnum bana.normal durduğumda o kadar değil.hani gülünce falan burun kanatlarım çok hareketli gibi duruyor.bilmem ben mi çok abarttım.beklemekte fayda var senin de dediğin gibi canım.sabredelim bakalım.

geçmiş olsun bende yaptırmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum yaptırmaya.
bide sordunmu tamamen nezaman iyileşecek.
ben şimdi yaptırırsam temmuza düğünüm var. temmuza kadar normale dönermi diye soruyorum.

canım yaptırmak için tam zamanı derim ben.Normalde burun asıl şeklini bir yıl sonra alıyor.Ama %90 şekli 6 ay içerisinde oturuyor.bunu uzmanlarda söylüyor,bu sitede burnunu yaptırmış arkadaşlarda da böyle olduğunu gördük.daha temmuza 5 ay var.hiç zaman kaybetmeden ol derim ben.benmde temmuzada inşallah nişanım olacak.o zamana kadar iyileşir diye şimdiden yaptırdım.çabuk kararını ver ve yaptır ben ce tatlım.

canım yaptırmak için tam zamanı derim ben.Normalde burun asıl şeklini bir yıl sonra alıyor.Ama %90 şekli 6 ay içerisinde oturuyor.bunu uzmanlarda söylüyor,bu sitede burnunu yaptırmış arkadaşlarda da böyle olduğunu gördük.daha temmuza 5 ay var.hiç zaman kaybetmeden ol derim ben.benmde temmuzada inşallah nişanım olacak.o zamana kadar iyileşir diye şimdiden yaptırdım.çabuk kararını ver ve yaptır ben ce tatlım.

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.
bakalım ayy heyecanlandım pazartesi başlayayım araştırmalarıma ozaman.
teşekkürler

geçmiş olsun asilem
umarım alçılar çıktığında da istediğin gibi olur.
bnmde ekimde düğünüm var kaydirigubbakcemile3
o zamana kdr bende yaptırmak istiyorum
emre ilhana karar verdim vereliniortak
umarım herşey iyi olur, ameliyattan çok korkuyorum :a015:

geçmiş olsun asilem
umarım alçılar çıktığında da istediğin gibi olur.
bnmde ekimde düğünüm var kaydirigubbakcemile3
o zamana kdr bende yaptırmak istiyorum
emre ilhana karar verdim vereliniortak
umarım herşey iyi olur, ameliyattan çok korkuyorum :a015:

hiç korkme canım.emin ol korktuğun gibi olmuyor.zaten narkozlu olduğun için ağrı sızı hissetmiyorsun.ameliyat sonrası da ağrı kesicilerle ağrı falan kalmıyo.benim hiç agrım olmadı.sadece boğazım biraz ağrıdı.oda ameliyat esnasında hortum bırakıyorlar boğazdan.o biraz bogazı tahriş ediyor.sıvı gıda bol bol tüketince 2 günde o da geçiyor.

off cnm ya ameliyat sonrası insan kötü oluyo işte
10 günde iyileşebilir miyim acaba ya işe dönmem gerekir çünkü

10 günde tamponlar çıkmış olr. morluklar da bünyene bağlı ama 10 günde işe dönebilirsin canım.

X