bandajlı bikaç foto koydumm....

canm oncelikle simdiden gecmiş olsun cok az zamanın var :) benmkide septorinoplasty diye geciyodu,ama bende sisme falan olmadı belki cildimle alakalı durumdur

Sagol Beyzacik ama ben bu ameliyat uceryi konsunda takildim kaldim senden para talep etmemisler benden niye taleo ettiler anlamadim ustelik Serdar Bey 1000 dedi docent yok 700 falan dedi ee ne bu peki anlamadim. Sisme icinse demek ki senin vucudun ile alakali valla benim epilasyonla bile sistigine gore orda dusunemiyorum bile kendimi.

ücret konusu belki seydendir benm burnumun icinde 2 tane delik vardı eger o egriligi duzeltmezse kıkırdakları oraya yerleştiremicekti...bide senmi sordun nekadar diye?

ücret konusu belki seydendir benm burnumun icinde 2 tane delik vardı eger o egriligi duzeltmezse kıkırdakları oraya yerleştiremicekti...bide senmi sordun nekadar diye?

Evet ben sordum ama bu estetige girer dedi sigorta odemiyor onun uzerine ben sordum ne kadara olur diye. Birde beyzacik sen kac defa muayaneye gittin ve fotografin cekildi mi cunku bugun sanirim doktor ters gunundeydi pek pozitif bir enerji vermedi dogrusu. Birde kagidin ustunde ucretli yaziyordu dedigin gibi demekki bu ameliyatin zorunluluktan yapilanlari var senin ki gibi. Sanirim benim ki ni o kadra acik bir durum diye degerlendirmedi ama Fatih bey bu karari verdi filmlere bakmadi bile. Senin surec naisl ilerledi?

Son düzenleme:
canım ben yaklasık 3 kez muayne oldum ama birz farklı bi durumdu benmki her dr yapmak istemedi zor oldugu için birde ameliyat gunumle ilgili sıkıntılar olmustu 3 kezz ertelendi ve her seferinde hastaneye gittim hazır gitmişken baktı serdar bey yoksa ilk gorusmemizde neler yapıcagna karar vermiştik,foto bende cektirdim ameliyat oncesi ve sonrasını istiyolar bide senin o fotolarını ameliyat esnasında kullanıyolar,bendende bi takım kan ve film istediler onlarada yatısı yapıcagm gun baktılar canım

Himm anliyorum biz Serdar Bey ile konusurken hangi tur ameliyat yapacagini belirtmedi ve estetik kismi olmayacakti o sonra belli oldu. Fatih Bey ile gorustun mu ameliyat onayi icin yada o yatis tarihini gosteren belgeye birsey yazdi mi? Bakalim neler olucak:))) bu arada sen toparlandin mi ?

Son düzenleme:
ben zaten serdar bey'den once fatih bey gormüştü o yönlendirdi serdar bey'e yatış tarihim için verilen kagıtta yazıyodu işte acık septo ve bişey bişey diye bide duyduguma gore fatih bora estetik konusunda mukemmelmiş,bende artık hiç bişey kalmadı normal hayatıma tamamen dondum ama sanki senin içine sinmeyen bişeyler var dogrumu?

ben zaten serdar bey'den once fatih bey gormüştü o yönlendirdi serdar bey'e yatış tarihim için verilen kagıtta yazıyodu işte acık septo ve bişey bişey diye bide duyduguma gore fatih bora estetik konusunda mukemmelmiş,bende artık hiç bişey kalmadı normal hayatıma tamamen dondum ama sanki senin içine sinmeyen bişeyler var dogrumu?

Himm benimkinde birsey yazmiyor onunla ilgili. BIrde Fatih bey filmlere falan bakmadi hic burnuma bakti disardan sadece bir egrilik varmi diye ve bana evet belli bir egrilik varbunu sende bene goruyoruz duzeltilmesi lazim dedi sonra ucretli yazdi kagidin ustune o kadar ki eger ucretli yazmasa sigorta karsiliyor yani onun kararina ilginc birsey yapti yani. Birde ben onunla gorusmedim dogru duzgun ameliyat gunu almadan once sadece gonderdiler o kadar kimse hicbirsey detayli aciklamiyor ne Serdar bey ne de digerleri acikcasi canimi sikti bu Ameliyat gunu almama ragmen iptal edebilirim heran sinirlendim cunku hicbir aciklama yok kesimhaneye giden kurbanlik gibi hissettim kendimi. Son olarak diger detay ise ben babamin sigortasindan yararlanabiliyorum ama ayni zamanda baska burslu bir ogrenciyim ve bundan dolayi sigortam var. Onun avantaji ise ameliyat olurken parayi kendim yatiracagim sonra kurusu kurusuna geri odeme yapiyorlar ne odediysem. Kafam karisti valla ne yapip ne edeyim bilmiyorum. Ama bu ilgisizlik hali fena canimi sikti. BU arada senin duzelmene sevindim valla varsa birkac fotograf falan eklesene cunku burnun daha cok oturmustur.

Philly baska ne dedi ??? Anlat anlat.. Temmuz'u sen mi istedin ? Ben de gorustum Serdar Bey'le bugun.. Isi basindan askin gibi sanki negatif bir hali vardi :1ninca:

Laracroft sana ne dedi o gun? Nasil gecti konusmaniz? Ameliyat gunu ve ekli hakkinda konustunuz mu?

Sikayetin ne dedi, ben de bazen burnumu silerken falan surada bisi batiyo dedim (sol tarafimfa) beni rahatsiz etmiyo gerci, bir de yine sol tarafi diger tarafa gore hep biraz tikali dedim gosterdim delikleri tek tek kapayip soluyarak, o da bakti bi aletle sol tarafi biraz kaldirarak, sinuzitin olabilir burnun akiyo mu dedi ben de basim agrimiyo ki dedim o da onunla alakasi yok dedi ama dogru benim sacma sapan burnum akar soyledim, sonra sinuzit var mi bakalim tomografi cektir dedi cektirdim ama sonuclar yarin belli olacak, ameliyat tarihi dedim o da tomografiyi gormeden birsey diyemem dedi ama ona gore izin alicam dedim yine de tomografiyi gormesi lazimmis .. Biraz fazla detay verdim galiba :çok üzgünüm:
Sekli falan hic sormadim yarin annem alcak sonuclari bense o saatlerde is yerinde olcam ya off bakalim ne konuscaklar benim gitmeme gerek yok herhalde elinde tomografi var dimi ne diyosunuz

X