banada yardm

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
mrb kıslar 5 yıldan sonra gelen 4 ay önce boş gebelik ve kürtaj oldum bu ay 2 hata önce reglim bitti ve acayip bel ağrısı ve karan ağrısı çektim daha öncede biraz oluyodu dr fitil ve ntibiyotik veriyodu o ay geçiyodu tekrar oluyodu ama bu sefer ağrım daha fazla bende kistten şüpendim valla dr gittim enfeksiyon kapmışsın dedi okadarda temizliğe dikkat ederim ama işte bu ay ne güzel 4 kez korunmasız olduk bu ay kullanmak istiyorum verdiği ilaçları ama tamda yumurtlama haftasındayım döllenme olduysa die korkuyorum dr yasak hamilelik oluşursa dedi bidaki ay kullansam ağrım çok bide zaten eşimle olamıcam hazirana kalıyo haziranda ben yokum 1 ay kadeşimin doğumuna yurt dışına gitcem yani bizim çocuk başka bahara kaldı napcam bilmiyorum ama bu ağryla bu ay bişi olmamıştr ben bu ay başlıyim bide dr simr testi istedi sonuç inşşal iyidr dr bunları verdi kullanan oldumu acaba nidazol_500mg Donaxy ouül benimlede ilgindiğiniz için sizn için yapcam tek şey rabbim inşşlah yüzünüzü güldürür kucağınızı doldurur die du çok teşekürlerr

canım sen hamile kalsan bile bua haziranda kardeşinin yanına yurt dışına gidecekmişssin uçakla demi ozaman gidemezdin birde bu yönden bak hayırlısı

X