Banada avrupa yakas saryerde doktor-hastane lazm

mlkhkn

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
297
14
41
Merhaba arkadaşlar..Bende bugün 12.haftama girdim.ancak ne yazık ki hala ne bir hastane ne de doktor bulabildim.Sarıyer tarafında oturuyorum.İstinye dev.has.var.henüz gitmedim herkes bişey söylüyor birde gültepe ensarı düşünmüştüm ama benimde kafam karıştı.özel,araştırma,ünv.ssk.devlet vallahi ne yapacağımı bilmiyorum.Fiyatlarda uçmuş gibi.ben emekli sandığına tabiyim.hemen iyi bir hastane ve doktor bulmam lazım bu haftalarda sanırım 2li testte yaptırmam gerekiyor.Bir çok yerden fiyt aldım.en uygun 90 tl2ye buldum .önümüzde ki hafta gidicem ama bir doktor yönlendirseydi sonuçları gösterirdim.devlet has.özel muayenehanesi olan bir doktor söylemişti arkadaşım onuda arıyorum tel cvp vermiyor yasa çıkacaktı kapattı mı muayeenehaneyi bilmiyorum.100tl falandı ücreti.parasız olmuyor ama ben hastasını para makinesi gibi deney faresi gibi gören bir doktor olsun istemiyorum.inşallah hayırlı bir doktor bulurum.tavsiyelerinizi bekliyorum.

Meraba Arkadaşım.Bende Sarıyerde oturuyorum.Bu civarda dediğin gibi doğru düzgün hast.yok..
Özel muaynehanelere gitmekde çok mantıklı gelmiyo bna,çünkü doğum için başka bi yere gidiosun ve hiç tanımadğn bilmediğin dr.lar ne kdar ilgileniyolar,orasıda tartışılır (istisnaslar hariç)
Ben küçükköye bilge hast.gidiyorum.ıLk zmnlar arabamız vardı çok kolaydı gidişler ama şuan arabamız yok ve 24 haftalık hamileyim.Eğer araban varsa yada gidiş geliş sorun olmaz diyosan Bilge Hast.şiddetle tvsiye ederim..
Testleri çok uçuk fiyatlar deil 80 liraydı 2.li test 3 lü testte 20.
Ayrıca dr.çok güzel ilgileniyo ve sürekli seni o takip ediceği için de tanıyosun artık..
Doğum fiyatlarına gelince,hamileliğin byunca harcadığın paranın yarısını ödüyosun :)
Tek kişilik odaları var ve doğum parası (normal) sadece 150.tl .. =))
Bi düşün derim..Sormak istediklerin olursa özel msj atabilirsin.

X