Bana yardm edin:((

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
41
benim geçen hafta belim çok ağrıdı ayakta duramadım.. yürürken sağ kasığımda birkaçsaniyelik bir ağrı oluyordu eğilirken geriliyordu ve eğilemiyordum rahatsız ediciydi taki pazar gününe kadar. dün akşam beyaz akıntıylabirlikte pembe bir kanama vardı çok değil lekelenme gibi bu ama hiç ağrım yok adetime daha 5 gün var neyapcağımı şaşırdım zaten birkaç aydır düzensiz adet oluyorum bebek istiyoruma ama böyle birşey yaşadım ve umudum yitirmek üzereyim bu na benzer bir durum yaşayan varsa bana yardımcı olsun lütfen dok gitcem ama çok korkuyuyorum moralim çok bozuk :çok üzgünüm:senağlama

canım ben böyle bişey yaşadım ama hamileydim ve bebeğimi kaybettim acil doktora git,kisttede böyle belirtiler olabiliyor diye duydum geçmiş olsun umarım çok büyük bir problem değildir...

canım geçmiş olsun korkmana gerek yok biran önce dr git istersen ihmal etme herhangi bir problemde olsa hemen tedavine başlamış olursun

Tarif Ettigin Rahatsizlik Bana Apandisi Animsatti ...bi Görünsen Iyi Olur Bence

bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.. şuan o pembe akıntı gelmiyor dediğim gibi ağrımda yok ama doktora gidicem gerçekten çok gerildim.. neyseki şimdi biraz daha iyiyima.s.

X