Gebeliğe Hazırlık Bana Yardımcı Olur musunuz? LÜTFEN!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cesmisiyah85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
11
0
Arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Hakkari Çukurca'da öğretmenim. Adetim 23 gün gecikti. Test yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Ama sağlık oacağında yaptırdım sonuç negatif. Ertesi gün bir daha aldım yatım ve yine silik çizgi çıktı. Şimdi ben hamile miyim? Burada kan testi yok. Hakkariyede güvenlik sebebiyle gidemiyporum. Ne olur bana yardımcı olun. Bu arada 7 gün önce hakkariye zor bela gittim doktor ultrasonda göremedi beta hcg testi içinde alınana kan yeterli değilmiş bu haberi aldığımda ben çukurcadaydım bir daha da gitmeme çok zor. Muallakta kaldım var yaaaa.:1no2:

adetin düzensizmiydi hep 2. çizgi silik çıkarsa hamile olunuyor adetin 23 gün gecikmiş ama geç döllenme olmuş olabilir
en garantisi kan testi onuda nasıl yaptırabilirsin bilmiyorum sağlık ocağıyla görüş istersen

bence büyük ihtimalle hamilesin canım gec döllenme olduysa o yüzden görmemiştir belki doktor silik cizgi pek yanılmaz aslında bendede silik çizgi cıkmıstı ve hamileyim

23 gün gecikmesi ve 2 kere test yapmanla 2.çizgi silik çıkması büyük ihtimalle hamileliktir... sağlık ocağında yapılan test senin evde yaptığın testle eşdeğer senin beta hcg yaptırman gerekiyor... benim 2 denememde de 2. çizgi silikti kan testi yaptırdım durum pozitif çıktı... belirtilerinde varsa sen hamilesin diyebilirim...

iki testte silik çıktıysa hamile olabilirsin. farklı marka gebelik testi al bide onu yap canım. geç döllenme olduysa böyle silik çıkıyor olabilir. bazen kanda pozitif sonuç alanların bile tek çizgi çıkabiliyo gebelik yeniyse. içini rahat tut.

İlginize çok teşekkür ederim. Bugün eşimin işyerindeki doktora örnek götürdük üç test yapmış üçü de pozitif. Doktoru aradım neden göremediniz dedim. Rahimin 8 mm ydi ancak kese yoktu dedi. Dış gebelik olabilir. Hakkarye gelmelisin dedi. Yarın sabah gidiyorum. İnşallah yolda bişey olmaz sarsıntı falan olursa eğer bebek varsa düşebilir dedi burdaki doktor. Ama dış gebelik te çok tehlikeli. Gitmeme gerkiyor. Bana dua edin yarın inşallah olumlu haberler yazarım. Tekrar teşekkür edrim.

kardeşim tebrik ederim, allah analı babalı büyütsün..benimde 5 gün gecikti.. inşallah bende hamileyimdir akşam test yapacağım.. sevgiyle kucaklıyorum seni ve bebişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…