bana yardımcı olun yaa

sxuxeda22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
65
0
ben 1 hafta önce çatltma iğnesi vurldm.2 gün oldu kasık ağrım çok oluyo,bide sırtma vuruyo.acaba hamilemiym:

canm teşekr edrm,ben 3,5yıllık evlym,eşim varikosel amelytı oldu,sperm saysı çok düşktü,şükr şimdi spermsayısı artnca dr.aşılama önrdi.bende dr.gittm hiç br sorn görnmdi ve 7 gün göbkten iğneler yaptırdm daha sonra çatlatcı iğne yapıldı.dr.adet olrsn gel,olmssn hamilesn dedi.inşllahhh olur.allah bütn isteyenlere nasp etsn .

amin canım bende 2,5 yıllık evliyim ve baştan beri korunmuyoruz olmadı eşimde hiçbir problem çıkmadı bende prolaktin sorunu vardı onu hallettik geçen ay çatlamadı yumurtalarım kiste dönüştü bu ay çatladı inşallah bu ay ikimizinde yüzü güler arkadaşım
hayırlı geceler

mrb arkadaşım..bir sorum daha olcak...çatlamanın belirtisi olarak ne anlamalıyız, sen nasıl anladın ve bir de çatlamak hamile kalmak mıdır? tşk.
cvbını bekliyorum

hım sen bakıoyrum da çok telaşlısın yerimseniben...... bir kere hemen bu belirtileri yaşamak için biraz erken degil mi sence de yerimseni ben hım :uhm: ayrıca yumurtlaman olmuş bu güzel kasık agrılarının sebebi de yumurtanın çatlamsından doalyı oluyor inşaallah hamişsindir ancak sakın acaba hamilemiyim diye test yapma kullandıgın ilaçların içinde gebelik hormonu oldugu için hamile çıkarsın ama hamile olmama olasılıgın yuksek olabilir....bu seni sakın üzmesin ....inşaallah hamişsindir rabbim ugrştırmaz dileirm daha fazla..... ama zamanıdna yaptır testini ve kesinlikle kan testi yaptır.... ayrıca d run eger dediyse ki 14 cü günd eyaptır diye sakın gidip erkenden yaptırma oldu mu? yerimseniben

ayyy sara_nur ben çok panikledim.yarın gidip çatlama olup olmadığını ultrasonda baktırayım mı acaba..yoksa ben çatlayacam dualarını eksik etme

etmem ama stres hamile kalamamak da çok buyuk etkendir unutma.... çogu kişi aman of ugraşmayacagım dediği bırkatıgı bir anda aaaaaaaa hamileiym demiştir

valla arkadaşım ben çatlama belirtisi filan hissetmedim ama geceleri çok ateşleniyordum ultrasonda gördü doktorum çatlamışlar dedi. ayrıca çatlaması demek hamile kalmak değildir yumurtanın içerindeki foliküller serbest kalıyor ve spermle buluşursa ve şartlar uygunsa döllenme oluyor bununla da bitmiyor tabi bir de yerleşmesi var ki bu da 1 hafta 10 gün sonra oluyor. ben çok araştırdım hayatım. elimizden gelenleri yapıyoruz gerisi Allahıma kalmış artık dua etmekten başka yapacak hiçbirşeyimiz yok senin adet günün? ne zaman

evet ben hamileiym ama bende hemen hamile kalamadım pkos var bende dr tedavisi gördüm .....bir tane şeker ilacıyla hamile kaldım ama sen gbi o ay dert yapmadım böyle acaba hamile kalırmıyım kalmaz mıyım diye öteki ay aşılama için konuşmuştuk ama bir baktık hamileiym

X