bana yardımcı olun kızlar hata yaptım sanırım :(

siyah-dxuxxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
477
0
benim adetim 3 gün geçti test yaptım negatif çıktı bende kistten şüphelendim dktra yarın gtcem ama bugnde bi hata yaptım eşimle beraber olduk az önce pembe damla gelmiş çamaşırımda gördüm silincede az bişe yine geldi adet değil bence bebek vardıda ona zarar mı verdik ya offf :gitme: lütfen bi cevap verin yaptığımın hata olduğunu biliyorum mafoldumben

off ya kesin varsa bişey oldu eşime hamile olabilirim diyipte onuda umutlandırmak istemedim çok büyük salaklık yaptım ya :KK43: yarın sabahtan gtcem dktra inşlh bişey olmamıştır:KK43:

Hadi canım bekle bakalım regliyse eğer devamı geliyomu kanın bak bakalım,iyi şanslar sana

test negatif çıktı diyorsun...
peki neden hamile olduğunu düşünüyorsun...
adeti 3-5 gün geçmekle illada hamile olunmaz...
bence kafanıza takmayın...
bu sadece adet başlangıcı....

test negatif çıktı ama 1 gün geçmişti adetim ve testede pek güvenmemiştim açıkcası eczacı dolaptan çıkarıp verdi testte ise dolaba koymayın falan yazıyodu hem ilk zamanlar çıkmayabiliyomuş ya ne biliyim ya belimde agrıyodu ağrımas normalde ondan hamile olabilirim diyorum.bekliyim bakalım adetse sökülür zaten değilsede inş yarına kadar bişe olmas :KK43:

test negatif çıktı ama 1 gün geçmişti adetim ve testede pek güvenmemiştim açıkcası eczacı dolaptan çıkarıp verdi testte ise dolaba koymayın falan yazıyodu hem ilk zamanlar çıkmayabiliyomuş ya ne biliyim ya belimde agrıyodu ağrımas normalde ondan hamile olabilirim diyorum.bekliyim bakalım adetse sökülür zaten değilsede inş yarına kadar bişe olmas :KK43:
Evet canım ilk zamanlar çıkmaya biliyor herkesde farklı oluyor testin duyarlılığına bağlı birazda üzülme olacağı varsa olur hayırlısı olsun öyle düşün belkide hamile değilsindir

kafana takma hamile olsan bile ilişkiyle bişi olmaz (eğer bebek açısından bi tehlike yoksa) olaki hamilesin bu bebeğin rahime yerleşme kanaması olabilir

diğer olasılık adet olacaksın

tşkrler cevap yazdığınız için hayırlısı olsun artık..tülin dediğin Rabbim yazmışsa olcagı varsa olur heralde sonuçta eğer varsa hamile olduğunu bilmeden ilişkiye giren tek ben değilimdir heralde bişe olcağı varsa öyle olmadanda olurdu.panikledim birden ilişkiden hemen sonra olunca acaba mı dedim destek aradım bilmiyorumkismile

bende ilk düşükten sonra adet başlangıcında galiba düşük yapıoyorum diye hemen dr a gitmiştim...
sebebide sadece belim bir tuaf ağrıyordu ve düşük yaptığımda da aynı ağrı vardı....

dr da tabi adet oluyorsun dedi...

Sizi üzmek istemiyorum,yanlış anlamayın bende çok yaşadım bu aşamaları.Anlıyorum.
Ama hamile değilsiniz büyük ihtimalle.:teselli:

Sizi üzmek istemiyorum,yanlış anlamayın bende çok yaşadım bu aşamaları.Anlıyorum.
Ama hamile değilsiniz büyük ihtimalle.:teselli:

yok canım öyle şey olurmu yardımcı olmaya çalışıyosunuz teşekkür ederim.benim hatamdan dolayı bebiş varsa bişey olursa üzülürüm,umarım hasta oluyorumdur

merak etme hamile olunca ilişkiye girmekle bişey olmaz düşünsene nerdeyse herkes ilişkiye giriyor

bendede dün kanama değilde pembe kan gibi bişeyler bulaşmış çamaşırıma adetime 10 gün var :uhm:

cinsellik adet kanamalirini hizlandirir ..

Ben de tam bunu söylicektim vereliniortak bende de adete 2-3 gün kaladan itibaren yaptığım yaramazlıklar hep lekelere neden olmuştur bu zamana kadar, tabi lekeler yavaş yavaş sökülüp adete dönüşüyo sonra merak etme bence adet olacaksın canım, bu lekeler d dediğim gibi 2-3 gün sürebilir, yavaş yavaş sökülür sonra adetin yerimseniben

Benim de yarın ya da Salı günü adet olmam lazım, bugün biz de dayanamayıp yaramazlık yaptık kocişimle :kedi: ve ilk defa lekelenmem olmadı boshayallersmile umarım bu adetin gelmeyeceğinin belirtisidir, bu aydan çok umutluyum aslında ovulasyon testi de kullanmıştık, umarım tutturmuşuzdur zemuszemus zemuszemus zemuszemus

yalnız geç dollenme olduysa cok duzenlımı adetın bılmıyorum ama, yerlesme lekelenmesı de olabılır. benım de adete 4 5 gun vardı ama hatta ıkıskının ertesı gunu pembe bır ıkı damla leke geldı hemen ertesi gun kan verdım beta hcg 10 cıktı. sonra hamıle oldugumu ogrendım. kan testı yaptır emın olup gıt bence doktora cunku sımdı muayeneyle anlamayabılır.

X