bana yardımcı olabilirmisiniz?

missdiorr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
146
18
34
kızlar eşimle prezervatif yöntemiyle korunuyoruz ama nasıl söylesem? bazen boşalma olmadan prezervatifsizde birlikteliğimiz oluyor kesinlikle uzun süre bebek düşünmüyoruz
yaklasık 1 haftadır tuhaf vücut değişmelerim var adetim 3 gün sürdü gecen ay bitti ve biter bitmez bir kaç gün sonra baş dönmelerim başladı yaklaşık 10 gündür sürüyor tuhaf şekilde anlık sanki dengemi kaybediyor gibi oluyorum kokulara hassasiyetim , gaz sancılarım mide gurultusu ve ara ara kasıklarımda ağrılarda mevcut sabahları uyandıgımdada bel agrılarım var ayrıca beyaz akıntı söz konusu deneyimli bayanlar sizce bunlar gebelik belirtilerimi? dediğim gibi emin oldugum birşey var asla içeri boşalma söz konusu olmadı.... bana yardımcı olurmusunz kızlar

Içeri boşalma olmadıysa çok zor ama belirtileriniz de uyuşuyor. Bence en garanti kan tahlili :KK66:

kızlar eşimle prezervatif yöntemiyle korunuyoruz ama nasıl söylesem? bazen boşalma olmadan prezervatifsizde birlikteliğimiz oluyor kesinlikle uzun süre bebek düşünmüyoruz
yaklasık 1 haftadır tuhaf vücut değişmelerim var adetim 3 gün sürdü gecen ay bitti ve biter bitmez bir kaç gün sonra baş dönmelerim başladı yaklaşık 10 gündür sürüyor tuhaf şekilde anlık sanki dengemi kaybediyor gibi oluyorum kokulara hassasiyetim , gaz sancılarım mide gurultusu ve ara ara kasıklarımda ağrılarda mevcut sabahları uyandıgımdada bel agrılarım var ayrıca beyaz akıntı söz konusu deneyimli bayanlar sizce bunlar gebelik belirtilerimi? dediğim gibi emin oldugum birşey var asla içeri boşalma söz konusu olmadı.... bana yardımcı olurmusunz kızlar
arkadaşım meraba .normalde olsa bu mümkün değil derdim ama benim lise arkadaşım şu anki eşiyle cinsel ilişkiye girmediği halde daha doğrusu yüzeysel bişeyler yaşayarak oğluşuna hamile kalmıştı yani zevk suyuylada bu mümkün olabiliyomuş doğuma kadar kız olarak gitmiş sen düşün artık.en mantıklısı emin olmak adına bi kan testi yaptırmak...hakkında hayırlısı olur umarım...

zevk suyudunda en hareketli spremler var.boşalma olmadan prezervatifsiz ilişkide hamile kalabilirsin canım

teşekkürler yardımlarınız ve yorumlarınız için bayanlar çok şükür öyle bir durum yokmuş

X