Bana yardımcı olabilir misiniz lütfeenn???

eight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
86
0
Merhaba arkadaşlar, benim de adetim gecikti SAT 6 ağustos hiç bu kadar gecikmemişti..29-30 günde bir olurdum düzenliydi yani bu zamana kadar..Adetime 1 hafta varken 2- 3 damla lekelenmem oldu..ilk defa bende böyle bir şey olunca kanda test yaptırdım 1.20 çıkmıştı.Doktor 1 hafta bekle dedi. 1 hafta sonra doktora gittim doktor muayene etti kist hiç bir şey yoktu detaylı bir şekilde muayene etti..emin olmak için kanda bakıldı değerim 0,1 e düşmüştü.Stres yapmıyorum aslında 1.20 çıktığında belki demiştim ama bu değerde olmayacağını biliyorum..Adet söktürücü verdi ama kullanmak istemiyorum kendiliğinden gelsin istiyorum..sökülmesi için soğan suyu içiyorum iki üç gündür ama hala olamadım..bugün 42. gün...karın ağrım,yoğun şeffaf akıntı ve göğüs şişliği var şu an başka bir şeyim yok...sizce şüphelenmeli miyim artık? Benim durumumda olmuş olan var mı??????????

kan testi yaptırcam ama bir kaç gün daha geçsin diyorum..benim durumumda olan var mı diye merak ettim...1.20den 0.1 e inip tekrar yükselmez diye düşünüyorum ama diğer taraftan da acaba diyorum :44:

X