bana yardım edin

waiwen45

Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013
16
0
34
ben cocukken tecavuze ugradım akrabam tarafından doguluyum sımdı baska bır akrabama zorla evlendiriniyom ilk geceden sonra benı doktora gotururlerse doktor kız olmadıgımı soylermi beni öldürürler kzuenımı oldruduler

Valla ne diyeyim?!
Sen önce sana tecavüz edeni söyleseydin ailene de onu temiz(!)leselerdi. Senin ne günahın var.
ay allak bullak oldum.Umarım kurtulursun.Ne yazacağımı bilemedim.

Son düzenleme:
kafamı ancak toparlayabildim.Şimdi canım tam olarak bilmiyorum ama doktorların bu bilgiyi paylaşması etik değil.Paylaşamaz.
Ama o doktorun da Allah yardımcısı olsun, sizinkiler gözünü filan korkutursa söyler.
Ailen tecavüze uğradığını biliyor mu?
Ne kadar zaman önce oldu?
Tecavüz uzun zaman mı devam etti,bir seferlik miydi?
Ay kusura bakma merak ettiğimden değil.
En azından doktor tecavüzün uzun zaman önce gerçekleştiğini söyleyebilir.
Ama bu da senin işine yarar mı bilmiyorum..

Son düzenleme:
ıntene ten arastıdım saat 9yonunde bır cıızk var kzılıgımda bırde anuse yakın yerde delik var kızlıgım duruyormu oldugum sehırde bıryere gıdemem doktora ilçedeyım 15yasında suistimara ugradım carsaf ıstellese ne dicem

Konuyu genital estetik bölümüne açmışsın.estetik ile ilgili bilgi istiyorsan yardımcı olamayacağım.Ama içinde bulunduğun durum çok fena ya, bence bu evliliğe engel olmak zorundasın.Evliliği geciktir yada olmaması için bir şeyler yapmalısın.

Sence sizinkiler esnek zar filan anlar mı?!

Hadi doktor öyle dedi diyelim, eşin anlamayacak mı?
Bence sen bu konuyu bir derdim var a aç.
Ama sahte derler haberin olsun.

zorla evlendirmek ne demek ya. git polise başvur. seni bir sığınma evine yerleştirsinler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…