bana yardım edermısınız

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar benım mıdem cok yanıyo bu konuda bı bılgısı olan varmı ne yapabılırım gecmesi için şimdiden teşekkürler. senağlama

• Konu Sahibi EU2
canım bende de var aynı dert.zaten miğdemden rahatsızım ben bir de hamilelikte cok kötü oldu.ben rennie kullanıyorum mıgdem yandıgı zaman.doktorlarında tavsıyesı bu bı zararı yok bebek ıcın.ama sen yıne de doktoruna danısmadan alma.ve aynı zamanda yediklerine dikkat et.susamlı,mayalı yiyeceklerden uzak dur.. a.s.

• Konu Sahibi EU2
çok yağlı hazmı zor yiyecekleri tüketme az az sık sık ye hala geçmiyorsa bir parça kuru ekmek ye yine geçmiyorsa renine iç hiç bir zararı yok çubuk kraker ve beyaz leblebi de çok iyi geliyor

• Konu Sahibi EU2
günaydın cnm.çok geçmiş olsun.mide yanmasına yemeklerden 2 saat sonra yatın,yastığınız yüksek olsun ve ağır yiyecekler yemeyin önerileride var.diğer arkadaşların dediği gibi çok şiddetli ve geçmiyorsa doktoruna sormalısın..
acil şifalar..

• Konu Sahibi EU2
canım bencede renie içmelisin sadece dikkat et yemek yedikten hemen sonra içme şöyle bir iki saat geçsin ve vitamin kullandığın saatte de alma çünkü hiçbir zararı olmamasına karşın yinede vitaminlerin emilimini kısıtlıyor dedi dr.um bu özelliğine dikkat ettikten sonra renie çok faydalı birşey tavsiye ederim

• Konu Sahibi EU2
ılık süt içmenin de mide yanmasına faydası olduğunu okumuştum nette ama doğrumu bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…