Bana yardım eder misiniz??

günümüzde rahatsızlık duyulacak milyonlarca çarpıklık dururken, bilmemkaçyüzyıl önceki yaşanılmış olaylardan duyduğunuz büyük rahatsızlıktan dolayı protesto ettiğiniz konu kapatıldı... peki rahatladınız mı gerçekten... ?

History arkadaşım her zaman yardımcı olurum zevkle...İstediğin zaman özelden mesaj yazabilirsin.Aşık paşazade,Yılmaz öztüna,Mustafa necati sepetçigil ve Halil inalcık çok beğenerek okuduğum tarihciler.öneririm.Tarih bölümünde mi okuyorsun?

BİZ ''''bilmem kaç yüzyıl'''' ÖNCE YAŞANMIŞ OLAYLARDAN RAHATSIZ OLMADIK O OLAYLARIN ÇARPITILMASINDAN RAHATSIZ OLDUK. ŞANLI ŞEREFLİ BİR TARİHE HAKARET EDİLMESİNDEN RAHATSIZ OLDUK. GÜNÜMÜZDE RAHATSIZLIK DUYULACAK ÇOK ŞEY OLDUĞUNU BİLİRİZ BİZ... BİZ BİR DE '''''''''''''GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ OLMADIĞINIDA BİLİRİZ!!!!!!!!''''''' BUNU BİLMEYENLER DÜŞÜNSÜN... kimseyi bilmem ama ben çok rahatladım yazı kalkınca....gerçekleri bilmeyen insanların bu yazıyı okuyup tarihlerini yanlış öğrendiklerini düşündükçe yazı kalktı diye bir kez daha rahatlıyorum.....:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…